admin 2016. június 27., hétfő 18:53
Szerző: admin 2016. június 27., hétfő 18:53

Óriási favorit a párharcban Anglia, de vajon hozni tudja-e a papírformát a magyar válogatott csoportjából másodikként továbbjutó és kitűnően védekező Izland ellen? Biztosan nem lesz könnyű feltörni a reteszt. Mi már csak tudjuk.

ANGLIA - IZLAND 1-2 (Rooney 4., ill., Sigurdsson 6., Sightórsson 18.)

93. perc: Vége! Izland hatalmas meglepetésre kiejtette Angliát.

93. perc: Sturridge emelte be a labdát középre, Vardy érkezett, de a védők kicsúsztatták a labdát.

90. perc: Három perc a hosszabbítás.

89. perc: Bödvarsson helyett Traustason pályán.

86. perc: Rooney helyére az ifjú Rashford állt be.

84. perc: Gunnarsson majdnem eldöntötte, de Hart védeni tudta a rövid sarok felé tartó közelről leadott lövését.

79. perc: Wilshere passza után Kane fejelt, de túl lágyan, nem volt gond a kapusnak.

77. perc: Bjarnason áll be Sigthórsson helyére.

73. perc: Sevarsson lövése kerülte el az angol kaput.

70. perc: Kane remek passza után Vardy tört kapura, de Sigurdsson tökéletes becsúszással szerelte a 16-oson belül.

68. perc: Wilshere jól vette át a labdát, majd lőtt egy pattanás után 20 méterről, de ez is mellé.

66. perc: Kane próbálkozott szabadrúgással jó 30 méterről. Nagyjából 5 méterrel ment mellé.

65. perc: Gunnarsson kapott lapot egy elkésett belépőért.

61. perc: Dele Alli kapott kitűnő labdát, de fölé durrantott 11 méterről.

60. perc: Vardy is a fedélzeten, Sterling helyére állt be.

55. perc: Az első izlandi szöglet után Sigurdsson ollózott 5 méterről, de éppen Hart kezébe.

51. perc: Kane fejelte középre a labdát, de nem volt ott senki, Hart könnyedén fogta.

48. perc: Sturridge kapott sárga lapot.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

46. perc: Angol csere: Dyer állt be Wilshere helyére.

45. perc: Véget ért az első játékrész.

44. perc: Rooney kapáslövéssel próbálkozott, de nem találta el a kaput.

38. perc: Sigurdsson lerántásért besárgult.

36. perc: Sigurdssont hagyták lőni az angol védők, de a középre tartó labdát könnyedén fogta Hart.

33. perc: Skúlason 30 méteres lövése jól csavarodott, de végül elkerülte a jobb alsó sarkot.

28. perc: Kane kapásból vette célba gyönyörűen a kaput Sturridge pazar passza után, de Haldórsson hatalmasat védett.

24. perc: Bjarnason lőhetett volna üres kapura, de Hart lökése miatt kifelé szabadrúgást ítélt a játékvezető.

18. perc: Fordítottak az izlandiak! Kedvükre tologathatták a védelem előtt a labdát, mígnem Sightórson 14 méterről célba vette a kaput, Hart csak beleérni tudott, a jobb alsóba gurult a labda, 1-2!

17. perc: Kane szinte ugyanonnan ugyanoda.

15. perc: Alli küldött rá egy sistergőset 17 méterről, de fölé szállt a labda.

6. perc: Máris ott az egyenlítés! Jobb oldalról ment az izlandi beadás, megcsúsztatták, Sigurdssonra pedig senki nem figyelt, így a hosszú oldalon közelről a kapuba lőtt, 1-1!

4. perc: Rooney állt a labda mögé és a jobb alsó sarokba lőtte az angolok vezető gólját, 1-0!

3. perc: Máris angol 11-es! Sterling előzte meg védőjét, megtolta kifelé a labdát, de az izlandi kapus elkaszálta.

2. perc: Sturridge nevéhez fűződik az első lövés, jó néhány méterrel célt tévesztett.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.