Élőben az Eb: A világbajnok lőheti a nyolcaddöntőbe a magyar válogatottat

admin 2016. június 21., kedd 15:55
Szerző: admin 2016. június 21., kedd 15:55

Észak-Írország - Németország 0-1 (Gomez 29.)

Ukrajna - Lengyelország 0-1 (Błaszczykowski 54.)

93. perc: Itt a vége, ezzel eldőlt, hogy Magyarország bejutott a nyolcaddöntőbe!

93. perc: Lengyel csere: Starzyński be, Milik le.

92. perc: Ukrán csere: Tymoshchuk be, Zozulya le.

88. perc: Adogatnak a németek, Ukrajna továbbra sem adta fel a lengyelek ellen.

84. perc: Északír csere: McGinn érkezik C. Evans, megy le.

82. perc: Gomez fejelt egy beadást követően, óriásit védett az északírek kapusa.

81. perc: Nem erőltetik a németek már, az ukránok ezúttal egy veszélyes fejessel jelezték, hogy egyenlítenének.

76. perc: Höwedes érkezik Boateng helyére a németeknél.

74. perc: Mennek előre az ukránok, mindent megtesznek az egyenlítésért.

73. perc: Ukrán csere: Kovalenko be, Zinchenko le.

71. perc: Lengyel-csere: Grosicki be, Kapustka le.

70. perc: Változtatnak az északírek is, Magennis jön Ward helyére.

69. perc: Khedira ment le a németeknél, Schweinsteiger a helyén.

67. perc: Mindkét meccsen elmaradnak a helyzetek az utóbbi percekben.

62. perc: Számtalan helyzetük volt már a németeknek, de nem tudják dűlőre vinni a meccset.

60. perc: Sárga a lengyeleknél, Kapustka kapta.

59. perc: Északír csere, Lafferty be, Washington le.

59. perc: Khedira átlövését védi a kapus, a kipattanót Gomez fejelte fölé.

55. perc: Csere a németeknél, Schürrle érkezett Götze helyére.

54. perc: GÓÓÓÓLLLL!!! Vezetnek a lengyelek! A csereként beállt Błaszczykowski lőtte ki a hosszút. 0-1!

{div}{module Video_ukranlengyel}{/div}

52. perc: Götze került ziccerbe, de ahelyett, hogy elgurította volna a kapus mellett, izomból belebombázta a labdát.

49. perc: Egy bal oldali beadás után Zinchenko stukkolt felé, nagy lehetőség volt.

46. perc: Cseréltek a lengyelek a szünetben, Błaszczykowski érkezett Zieliński helyére.

46. perc: Itt a folytatás minkét meccsen!

46. perc: Hector felszabadításába belelépett egy északír játékos, a labda pedig a partjelzőt találta telibe. Szerencsére nincs nagy baj, szünet mindkét meccsen.

40. perc: Nagyon feljavultak az ukránok, többet is van náluk a labda. A németek kicsit visszavettek.

38. perc: Kucher sárga lapot kap az ukránoknál.

36. perc: Kiegyenlített a játék az ukránok és a lengyelek meccsén, ez az északírek és a németek találkozójára viszont egyáltalán nem mondható el.

34. perc: Müllert csak sajnálni lehet ma, ezúttal Götze lekészítését követően találta telibe a felső lécet.

29. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezetnek a németek! Megint Müller került ziccerbe, de nem tudta kapura lőni a labdát, így lekészítette az érkező Gomeznek, akinek a lövése megpattant egy északír védőn, és a hálóban kötött ki. 0-1!

{div}{module Video_gomez}{/div}

27. perc: Müller el van átkozva, Kimmich jobb oldali beadását fejelte a kapufára.

25. perc: Rotan sárgát kap az ukránoknál.

23. perc: Lewandowski-helyzet az egyik meccsen, Müller-ziccer a másikon.

18. perc: Yarmolenko mehetett kapura, de ziccerben csúnyán elpörgette a labdát a kapu mellett.

17. perc: A kezdeti lengyel rohamok után megnyugodtak a kedélyek az ukrán-lengyelen, a németek folyamatosan dominálnak az északírek ellen.

12. perc: Záporoznak a német ziccerek: Götze lövésére jól jött ki az északír kapus, majd az ismétlést Kimmich pörgette felé.

11. perc: Ezúttal Özil került ziccerbe a németeknél a tizenhatoson belül, de hatalmas luftot rúgott.

7. perc: Megvan az első ziccer a németek meccsén is, Thomas Müller hihetetlen módon egy az egyben 7 méterről belerúgta a kapusba.

4. perc: Újabb ziccer a lengyel csatár előtt, Milik remek beadását azonban 7 méterről ziccerben csúnyán fölé lőtte.

3. perc: Lewandowski előtt adódott az első komolyabb lehetőség, Pyatov védett.

1. perc: Elkezdődtek a meccsek!