A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.25: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Szolnok-Újpest (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Dorog-Ferencváros (élő)
15.00: Labdarúgás, FIFA Klubvilágbajnokság, Al Ahly-Bayern München (ismétlés)
19.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Vasas-MOL Fehérvár (élő)
22.35: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Dorog-Ferencváros (ismétlés)

Sport 1

20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, Sevilla-Barcelona (élő)

Sport 2

20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, visszavágó, Atalanta-Napoli (élő)

Digisport 1

07.30: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari (ismétlés)
11.35: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Crotone (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Inter (ismétlés)
15.35: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AS Roma (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, Serie A, összefoglaló (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, Premier League, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Strasbourg (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Reims (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-PSG (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Rennes (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille (ismétlés)
17.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Bordeuax (ismétlés)
19.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-AS Monaco (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

16.20: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-LASK (ismétlés)
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, Rapid Wien-Arsenal (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, Európa Liga, Young Boys-AS Roma (ismétlés)
22.20: Labdarúgás, Európa Liga, Leverkusen-Nice (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Swansea City-Manchester City (élő)
20.30: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Everton-Tottenham Hotspur (élő)
23.30: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Leicester-Brighton (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alético Madrid-Celta Vigo (ismétlés)
18.00: Labdrúgás, Bajnokok Ligája, Sevilla-Chelsea (ismétlés)
20.25: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Sheffield United-Bristol City (élő)

Arena 4

15.00: Labdarúgás, angol másodosztály, összefoglaló (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Austria Wien (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Csákvár-Paks (élő)

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Soroksár-Kisvárda (élő)

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, DEAC-DVSC (élő)

Az élő közvetítés linkje ide kattintva lesz elérhető!

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Hódmezővásárhely-Puskás Akadémia (élő)

Az élő közvetítés linkje ide kattintva lesz elérhető!

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, III. Kerületi TVE-Budapest Honvéd (élő)

Az élő közvetítés linkje ide kattintva lesz elérhető!

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Kazincbarcika-MTK Budapest (élő)

Az élő közvetítés linkje ide kattintva lesz elérhető!

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, Pécsi MFC-Haladás (élő)

Az élő közvetítés linkje ide kattintva lesz elérhető!

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, a nyolcaddöntőbe jutásért, FC Ajka-Mezőkövesd Zsóry FC (élő)

Az élő közvetítés linkje ide kattintva lesz elérhető!