A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Paks (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-ZTE (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár-MTK Budapest (élő)
19.30: Labdarúgás, NB II, Szombathelyi Haladás-Vasas (élő)
23.35: Labdarúgás, Fortuna Liga, AS Trencsén-FC DAC 1904 (ismétlés)

M4 Sport+

15.00: Labdarúgás, Fortuna Liga, AS Trencsén-FC DAC 1904 (élő)

Sport 2

13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Nürnberg-St. Pauli (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Frankfurt-Köln (élő)
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Mönchengladbach (élő)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, AS Rom-Udinese (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Fiorentina (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Sassuolo (élő)
22.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Atalanta (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Serie A, Spezia-AC Milan (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Serie A, Torino-Genoa (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lorient (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Atalanta (élő)
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Brest (élő)
19.55: Labdarúgás, Premier League, Everton-Fulham (élő)
22.10: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Burnley (ismétlé)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-Lens (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Montpellier (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nice (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-St. Étienne (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Marseille (élő)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, Angol FA Kupa, Leicester-Brighton (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Wolverhampton Wanderers (élő)
14.55: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Manchester United (élő)
17.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Leeds (élő)
20.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Wolverhampton Wanderers (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Manchester United (ismétlés)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, La Liga, Granada-Atlético Madrid (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Alavés (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Real Sociedad (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Betis (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Valencia (ismétlés)

ARENA4

13.00: Labdarúgás, skót Premiership, St. Johnstone-Celtic (élő)

Youtube

14.00: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba-Pécsi MFC (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Szolnok (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Győr-Dorog (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Budaörs-Szeged (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Csákvár-Kaposvár (élő)

 

14.00: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-DEAC (élő)