NB II: Zsinórban negyedjére nyert a Vasas, hazai pályán botlott a Kaposvár - videó, eredmények

Bár a Dorog a 64. percben egyenlíteni tudott, Balajti újabb találatával bebiztosították a győzelmet az angyalföldiek, míg a feljutásért küzdő Kaposvár meglepetésre kikapott otthon a Békéscsabától. Eredmények.
Csakfoci Admin 2019. április 7., vasárnap 19:06
Szerző: Csakfoci Admin 2019. április 7., vasárnap 19:06

Merkantil Bank NB II, 31. forduló:

Balmazújváros - Csákvár 1-3 (Óvári 84. ill. Csilus 4., Skribek 20., Kiprich 72.)

Dorog - Vasas 1-2 (Hegedűs 64. ill. Király 22., Balajti 77.)

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Ezzel a @adambalajti-góllal vezetünk 2-1-re.Dorogon! ???#hajravasas #vasasfc

Vasas FC Official (@vasasfc) által megosztott bejegyzés,

Tiszakécske - ETO FC Győr 0-1 (Mucska 36.)

Kazincbarcika - Cegléd 3-0 (Szabó 9., Lukács 40., 68.)

Monor - Soroksár 0-2 (Kundrák 74., Derekas 83.)

Mosonmagyaróvár - Budaörs 0-1 (Sajbán 80.)

Vác - Siófok 2-1 (Görgényi 33., Zsolnai 35. ill. Szakály 10.) - piros lap: Balogh B. (Siófok, 65.)

Budafok - Nyíregyháza 2-2 (Króner 11., Vaszicsku 90. ill. Hornyák 65., Forró 78.)

Kaposvár - Békéscsaba 0-2 (Zahorán 8., Nagy S. 41.)

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.