BL: Szalait másfél perc alatt kiállították, hét csapat már továbbjutott - videók

Szalai Ádám csapata, a Hoffenheim 0-2 után talpra állt a Sahtar ellen, de a magyar csatár másfél perc alatt két sárgát is összeszedett, a német gárda pedig a 92. percben veszített. A keddi BL-eredmények, gólok és gólszerzők.
Dudás Gábor 2018. november 27., kedd 22:59
Szerző: Dudás Gábor 2018. november 27., kedd 22:59

Bajnokok Ligája, kedd

E-csoport:

AEK Athén – Ajax Amszterdam 2-2 (Tadic 68., 72. – az elsőt 11-esből) – piros lap: Livaja (AEK, 67.)

Durva Molotov-koktélos támadás a BL-ben, kínos ügy a Bayernnél – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról. Körkép.

Bayern München – Benfica 5-1 (Robben 13., 30., Lewandowski 36., 51., Ribéry 77., ill. G. Fernandes 46.)

A csoport állása: 1. Bayern 13 pont (már továbbjutott), 2. Ajax 11 (már továbbjutott), 3. Benfica 4, 4. AEK 0

F-csoport:

Hoffenheim – Sahtar Donyeck 2-3 (Kramaric 17., Zuber 40., ill. Ismaily 14., Taison 15., 92.) - piros lap: Szalai (Hoffenheim, 59.)

Olympique Lyon – Manchester City 2-2 (Cornet 55., 81., ill. Laporte 63., Agüero 83.)

A csoport állása: 1. Manchester City 10 (már továbbjutott), 2. Lyon 7, 3. Sahtar 5, 4. Hoffenheim 3

G-csoport:

CSZKA Moszkva – Viktoria Plzen 1-2 (Vlasic 10. – 11-esből, ill. Procházka 56., Hejda 81.)

AS Roma – Real Madrid 0-2 (Bale 47., Lucas V. 59.)

A csoport állása: 1. Real 12 (már továbbjutott), 2. Roma 9 (már továbbjutott), 3. Plzen 4, 4. CSZKA 4

BL: Az év helyzetét hagyták ki a Real Madrid ellen - videó
Óriási kimaradt ziccernek köszönhette a Real Madrid, hogy nem került hátrányba a Roma elleni BL-meccse első félidejének végén. A hazaiak fiatal török támadója, Cengiz Ünder öt méterről bombázott az üres kapu fölé. A szünet után "persze" a Real meg is szerezte a vezetést...