Fotó: instagram.com/borkabuzsik/
A babaváró fotózásról osztott meg képeket Szoboszlai és felesége.
Nem csak hogy gólt lőtt, de nagyon beszédesen ünnepelt hétfő este Szoboszlai Dominik a Brighton otthonában, amikor is egyik ujját a szájába tette, a labdát pedig a hasához a meze alá, így tudatta mindenkivel, hogy Buzsik Borkával gyermekáldás előtt állnak.
A "leghivatalosabb bejelentés" aztán nem sokkal a mérkőzést követően érkezett a közösségi médiában, ahol közös képeken megmutatták a magyar játékos feleségének gömbölyödő pocakját is, a poszt mellé pedig egy szív kíséretében azt írták:
"hárman".
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Beadásnak szánta a bombagólját vagy kapura lövésnek? Szoboszlai tiszta vizet öntött a pohárba
Bár Arne Slot biztos volt benne, hogy kapura szánta a lövését a magyar játékos, aki azonban őszintén elismerte, hogy beadás akart lenni.
Elolvasom
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)