Bárki szavazhat a magyar középpályásra, hogy ő legyen a Premier League februári hónapjának legjobbja.
Februárban sorra érkeztek a dicsérő cikkek Szoboszlai Dominikról, ami nem is csoda, hiszen a magyar válogatott csapatkapitánya kiváló mérkőzéseken van túl a Liverpoollal. Játszott hat bajnokin és a Tottenham elleni Ligakupa-elődöntőn, ez utóbbin gólt is lőtt, akárcsak a Manchester City elleni csúcsrangadón (itt egy gólpassza is volt), valamint a Newcastle elleni PL-találkozón.
Így az sem meglepő, hogy a Premier League Szoboszlait is jelölte a hónap legjobbja elismerésre. A magyar középpályás mellett csúcsra érhet még csapattársa, Mohamed Salah, valamint Beto (Everton), Jean-Phillipe Mateta (Crystal Palace), Yankuba Minteh (Brighton) és Djed Spence (Tottenham) is.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Ezek a számok mutatják igazán, Szoboszlai támadójátéka mekkorát javult a Liverpoolban
Rengeteget tartózkodik a tizenhatoson belül, a középpályások közül a legtöbbet lövi, ráadásul nem is vaktában. De ennek a védekező munkája sem látta kárát, sőt.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
Zimonyi távozhat
A Csakfoci úgy tudja, Zimonyi Dávid a több játéklehetőség reményében csapatot válthat a téli átigazolási időszakban.
Fradi
Keane hosszabbított
Az FTC hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződést hosszabbított ír vezetőedzőjével, Robbie Keane-nel.
FTC II
Tóth Mihály az új edző
A Dabas megerősítette a Csakfoci hétfői hírét: bejelentése szerint távozik a klubtól Tóth Mihály vezetőedző, aki elfogadta a Fradi ajánlatát. A zöld-fehéreknél a második csapat irányítását veszi át.