Fotó: ETO

Futball-láz Győrben: Bárki a csapat "kispadján" várhatja a buszt - fotó

Tavasszal még veretlen a csapat, ezt különleges módon ünneplik.
Pék Attila 2025. április 16., szerda 15:48
Fotó: ETO
Tavasszal még veretlen a csapat, ezt különleges módon ünneplik.
Szerző: Pék Attila 2025. április 16., szerda 15:48
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Remek tavaszi szereplésének köszönhetően a 4. helyért harcol az NB I-ben az újonc ETO FC Győr. A szurkolókat is lázban tartja a kiváló széria, most pedig azt is megtapasztalhatják, milyen a csapat "kispadján" ülni.

Egy különleges akció keretein belül ugyanis Győr belvárosában ETO buszmegállót alakítottak ki.

A győriek szombaton a Diósgyőr ellen lépnek pályára az NB I-ben.

A Fizz Liga állása:
# Csapat LM Gy D V Gk P
1. ETO FC 33 20 9 4 35 69
2. FERENCVÁROSI TC 33 21 5 7 36 68
3. PAKSI FC 33 15 8 10 17 53
4. DVSC 33 14 11 8 10 53
5. ZTE FC 33 13 9 11 6 48
6. PUSKÁS AKADÉMIA FC 33 13 7 13 0 46
7. ÚJPEST FC 33 11 7 15 -9 40
8. KISVÁRDA MASTER GOOD 33 11 7 15 -13 40
9. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 33 10 10 13 -10 40
10. MTK BUDAPEST 33 9 11 13 -7 38
11. DVTK 33 6 10 17 -26 28
12. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 33 6 4 23 -39 22

Olvastad már?
"Legenda, ikon, példakép" - különleges akcióval készül a Paks Böde nagy jubileumára
Pakson is izgatottan várják a hétvégi bajnokit, a szurkolók már most vásárolhatnak egyedi pólót.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz