Fotó: kisvardafc.hu

Az Újpest csapatkapitánya sem érti, mi történik velük: "Ha két méterről nem tudjuk berúgni a ziccert, akkor tényleg nem tudok mit mondani"

Az Újpest kisvárdai összeomlása után a csapatkapitány, Banai Dávid is tanácstalanul állt a 3-0-s vereség okai előtt. A kapus szerint a helyzetkihasználás és a koncentráció drámai hiánya pecsételhette meg a lila-fehérek sorsát.
Csakfoci.hu 2025. november 30., vasárnap 17:44
Fotó: kisvardafc.hu
Az Újpest kisvárdai összeomlása után a csapatkapitány, Banai Dávid is tanácstalanul állt a 3-0-s vereség okai előtt. A kapus szerint a helyzetkihasználás és a koncentráció drámai hiánya pecsételhette meg a lila-fehérek sorsát.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. november 30., vasárnap 17:44
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Banai Dávidot, az Újpest csapatkapitányát arról kérdezték először, hogy ő miben látta a legfőbb okát a 3-0-s kisvárdai vereségnek.

- Hú, ez most jó kérdés... azért ma is voltak helyzeteink, a büntetőről ne is beszéljünk. Ha ott azt berúgjuk...de "ha" nincs a futballban és két hét alatt kétszer hagytunk ki 11-est. Nem is mondom, hogy az megfogta a csapatot, de a gól még nagyobb lendületet adott volna szerintem abban a pillanatban.

Nem tudom, a végén nem tudunk úgy koncentrálni, a múlt héten is nagyon sok helyzetet, ziccert hagytunk ki, és most is a végén, amikor már csak örülni kéne együtt, akkor ott elcsúszik valami, ez a koncentráció hiánya. Másban nem nagyon látom az okot, ha 2 méterről nem tudjuk berúgni a ziccert, akkor tényleg nem tudok mit mondani.

Volt egy meccstervünk, szerintem az jól is sült el az első negyed órában, húsz percben, próbáltuk azt megcsinálni, amit a vezetőedző kért, de a kapott gól után megfordult valami - nyilatkozta Banai az M4 Sportnak.

Olvastad már?
A Diósgyőr vezére keményen visszaszólt a szurkolóknak: "Ezt most fel is vállalom és nem kérek elnézést érte - csak a hangnemért"
A borsodi rangadó utáni feszült pillanatokból országos ügy lett: a DVTK szurkolói „kurva gyenge” bekiabálásaira érkező visszaszólásról sokan azt hitték, hogy Gera Dánieltől jött, a csapat vezére azonban tisztázta a helyzetet – és miközben felvállalta a történteket, határozott üzenetet intézett a drukkerekhez, egyszersmind részéről lezárva a történetet.
Elolvasom

A Fizz Liga állása:
# Csapat LM Gy D V Gk P
1. ETO FC 33 20 9 4 35 69
2. FERENCVÁROSI TC 33 21 5 7 36 68
3. PAKSI FC 33 15 8 10 17 53
4. DVSC 33 14 11 8 10 53
5. ZTE FC 33 13 9 11 6 48
6. PUSKÁS AKADÉMIA FC 33 13 7 13 0 46
7. ÚJPEST FC 33 11 7 15 -9 40
8. KISVÁRDA MASTER GOOD 33 11 7 15 -13 40
9. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 33 10 10 13 -10 40
10. MTK BUDAPEST 33 9 11 13 -7 38
11. DVTK 33 6 10 17 -26 28
12. KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 33 6 4 23 -39 22

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz