Fotó: Matt McNulty/Getty Images

Szoboszlai csapattársának üzent, a szurkolók nem győzték dicsérni őket: "Legendás játékosok"

A szurkolók sokat várnak tőlük a következő szezonban is.
Csakfoci.hu 2025. augusztus 15., péntek 19:26
Fotó: Matt McNulty/Getty Images
A szurkolók sokat várnak tőlük a következő szezonban is.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. augusztus 15., péntek 19:26

Péntek este kezdetét veszi a Premier League 2025/26-os szezonja, a címvédő Liverpool Bournemouth elleni mérkőzésével.

A 'Poolban új szerepkörben játszhat a bajnokságban is Szoboszlai Dominik, aki Florian Wirtz nyári érkezése új kihívást kapott a csapatban, hiszen most már inkább a támadók mögött, vagy a pálya jobb oldalán kaphat lehetőséget Arne Slot menedzsertől - írta a Football Insider.

A lap észrevette a magyar válogatott csapatkapitányának új Instagram-posztját is, amelyben Mohamed Salah mellett látható, a fotóhoz pedig azt írta:

A jobb oldal.

Szoboszlai egy kacsintós emojit is tett a bejegyzés végére, a szurkolók pedig elárasztották azt dicsérő kommentekkel.

  •  Legendás játékosok
  • A legjobb duo
  • A legjobb oldal a legjobb játékosokkal

Írták a rajongók, akik bíznak abban, hogy a két játékos ismét a csúcsra vezeti a Liverpoolt.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Szoboszlai Dominik (@szoboszlaidominik) által megosztott bejegyzés

Szoboszlai az előző szezonban összesen 49 mérkőzésen lépett pályára a "vörösöknél", ezeken 8 gólt szerzett és 8 gólpasszt osztott ki, emellett pedig nagy munkabírásával is felhívta magára a figyelmet.

Olvastad már?
A Fradi és az ETO elintézte: Az NB I már lenyomta a román bajnokságot
Az UEFA országkoefficiens-ranglistáján egy helyet előrelépett az idényben a magyar klubfutball - a román kárára.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.
Tovább az összes átigazoláshoz