Fotó: Robin Jones - AFC Bournemouth/AFC Bournemouth via Getty Images

Kerkez sokat sejtető üzenete a Liverpool-üzlet árnyékában

Akár búcsúüzenetként is felfoghatóak a magyar balbekk sorai. 
Csakfoci.hu 2025. május 26., hétfő 8:21
Fotó: Robin Jones - AFC Bournemouth/AFC Bournemouth via Getty Images
Akár búcsúüzenetként is felfoghatóak a magyar balbekk sorai. 
Szerző: Csakfoci.hu 2025. május 26., hétfő 8:21

"38 meccs,38-szor a kezdőcsapatban. Befejeztük a munkát és megdöntöttük a rekordot. Köszönöm a szurkolóknak és mindenkinek a támogatást, köszönöm az edzőnek, hogy bízott bennem,hogy mind a 38 meccsen kezdő lehettem, és külön köszönöm a fentieknek,hogy biztonságban és egészségben tartanak. És persze semmi sem lenne lehetséges a családom nélkül. Nem tudom, mi lesz a jövő héten, de hálás vagyok a cseresznyés családomnak is!" - írta közösségi oldalán Kerkez Milos, utalva csapata, a Bournemouth becenevére.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Milos Kerkez (@miloskerkezofficial) által megosztott bejegyzés

A magyar válogatott balbekk - aki összességében egyetlen meccsről sem hiányzott a világ legerősebb bajnokságának most véget ért szezonjában, 2 góllal, illetve 6 gólpasszal zárt 21 évesen - a Leicester City elleni, 2-0-ra megnyert bajnoki után üzent, azt követően, hogy hetek, sőt, hónapok óta tartja magát a hír, hogy jó eséllyel a Liverpoolban folytatja pályafutását.

Nincs sok hátra az átigazolási szezon hivatalos rajtjáig az NB I-ben, de már most is pörögnek a csapatok a piacon, a Fradi például az NB I-en belülről igazolhat magyar játékost. 

Olvastad már?
Laza: Szoboszlai napszemüvegben vette át első magyarként a Premier League-trófeát - fotók, videó
Így vette át Szoboszlai Dominik a Premier League-trófeát a Liverpool utolsó meccse után - majd nyilatkozott is.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Szezont értékelt a sportigazgató
Fekete Tivadar sportigazgató elmondta, csak akkor adnak el valakit Nyíregyházán, ha megfelelő ajánlat érkezik.
Paks
Gólkirály érkezhet
Honlapunk úgy tudja, hogy az NB II-es gólkirály, Nagy Zoárd megszerzése napirenden van Pakson.
DVTK
Rakonjac klubot keres
Marko Rakonjac diósgyőri kölcsönszerződése lejár, így a csatár visszatér klubjához, a Lokomotiv Moszkvához, és bár a szerződése még egy évig érvényes, menedzsere új csapatot keres játékosának. (sport-express.ru)        
Tovább az összes átigazoláshoz