Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. június 18., szombat 12:51
Szerző: admin 2016. június 18., szombat 12:51

Belgium - Írország 3-0 (Lukaku 48., 70., Witsel 61.)

93. perc: Itt a vége, 3-0-ra legyőzték a belgák az íreket.
90. perc: 3 perc a ráadás.
83. perc: De Bruyne átlövését védte az írek kapusa.
82. perc: Benteke áll be a kétgólos Lukaku helyére.
78. perc: Long hagyja el a pályát, a veterán Robbie Keane jön.
71. perc: McGeady ment le, Hoolahan ment le.
70. perc: GÓÓÓLLL!!! Már hárommal mennek a belgák! Hazard szaladt el egy kontrával, majd a középen teljesen üresen érkező Lukaku elé tálalt, akinek már nem volt nehéz dolga. 3-0!

{div}{module Video_belga3}{/div}

68. perc: Nyílt a meccs, mindkét csapat átszalad az ellenfél középpályáján.
64. perc: Mertens érkezett Carrasco helyére.
62. perc: McClean áll be McCarthy helyére.
61. perc: GÓÓÓLLL!!! Már kettővel vezetnek a belgák! Egy beadást követően Witsel bólintott, Randolph pedig hiába ért bele, a labda a hálóban kötött ki. 2-0!

{div}{module Video_belga2}{/div}

59. perc: Felélénkültek az írek, egy veszélyes lövést kellett blokkolnia a belga védelemnek.
57. perc: Kényszerű csere a belgáknál: Nainggolan érkezett Dembelé helyére.
54. perc: Változtattak az írek, egyre több támadást vezetnek, nyíltabb lett a meccs.
50. perc: Vermaelen kap sárgát.
48. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezetnek a belgák! Egy kontra után Lukaku középről, 17 méterről a jobb alsóba helyezte a labdát. 1-0!

{div}{module Video_belga}{/div}

46. perc: Folytatódik a meccs!

45. perc: Szünet, 0-0.
42. perc: Hendrick sárgult be.
42. perc: Nagy helyzet! Egy szöglet után Alderweireld fejelt, egy ír védő a gólvonalról mentett!
34. perc: Az írek többnyire a védekezéssel törődnek, a belgák továbbra se találják a rést a védelmükön.
29. perc: De Bruyner lapos lövését védte könnyedén Randolph.
25. perc: Carrasco fejelt a hálóba, de előtte már lesen volt az egyik társ.
21. perc: Óriási helyzet, Hazard egy lecsorgó labdát bombázott fölé a tizenhatoson belülről.
17. perc: De Bruyne szabadrúgása ment el veszélyesen a kapu előtt.
13. perc: Az írek térfelén zajlik a játék, a belga csapat próbálja feltörni az írek védelmét.
5. perc: Jól kezdtek a belgák, egyből nekiestek az íreknek.
1. perc: Megy a meccs!