Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 15:52
Szerző: Szerkesztő 2016. június 16., csütörtök 15:52

Ukrajna - Észak-Írország 0-2 (McAuley 49., McGinn 96.)

Nyerj pénzt a német és az angol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!

96. perc: Vége, 2-0-ra nyertek az északírek!

96. perc: GÓÓÓLLL!!! Eldöntik az északírek! Egy lövés kijött Pyatovról, a kipattanót McGinn lőtte a kapuba. 0-2!

94. perc: Evans kap sárgát.

92. perc: McNair áll be, Evans megy le.

90. perc: 6 perc ráadás.

86. perc: Jarmolenko életerős távoli löketét öklözte ki az északírek kapusa.

84. perc: Kisebb komédia az északíreknél, akik nem tudták eldönteni, hogy ki jöjjön le a cserénél. Végül senki nem ment le, Dallas viszont sárgát kapott.

81. perc: Washington is lement, Magennis a pályán.

81. perc: Kovalenko le, Zinchenko be.

79. perc: Mennek előre az ukránok, de jól zár az északír védelem.

74. perc: Kovalenko lövése kerülte el a kaput.

73. perc: Garmash érkezett Sydorchuk helyére.

69. perc: Zozulya áll be, Seleznyov ment le.

69. perc: Kovalenko 18 méteres lövése ment centikkel fölé!

67. perc: Ward ment le, McGinn a pályán.

65. perc: Sydorchuk kap sárgát.

61. perc: Ward sárgult be.

58. perc: Folytatják a csapatok!

58. perc: Megszakította a játékvezető a meccset, a bíró az öltözőbe vezényelte a csapatokat a katasztrofális időjárás miatt!

{div}{module Video_jegeso}{/div}

57. perc: Közben nem csak az eső, hanem a jég is esik.

56. perc: Jót tett a meccsnek a gól, felélénkült a találkozó.

51. perc: Ezúttal egy ukrán fejes, a labda az északír kapus kezében kötött ki.

49. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezet Észak-Írország! Egy szabadrúgást követően a hosszún lendületből érkező McAuley bólint a hálóba. 0-1! {div}{module Video_eszak}{/div}

46. perc: Folytatódik a találkozó!

45. perc: Szünet, 0-0.

42. perc: Egy veszélyesen a kapu felé tartó jobb oldali beadásba Pyatovnak kellett belekapnia.

40. perc: Seleznyov kapja a meccs első sárga lapját.

39. perc: Az utóbbi percek az északírekről szólnak.

34. perc: Jól jött be a szöglet, Cathcart nem sokkal bólintott fölé.

33. perc: Némi kalamajka az ukrán kapu előtt, amelyet követően szögletre pattant a labda.

31. perc: Óriási az ukránok mezőnyfölénye, de nagyon jól zár az északír védelem.

25. perc: Konoplyanka lövése megy jócskán fölé.

18. perc: Ömlik az eső a meccsen, a kapuk továbbra sem forognak veszélyben.

11. perc: Az ukránok a kezdeményezőbbek, komolyabb helyzet viszont még nem alakult ki.

4. perc: Pyatové az első védés, Dallas lövését hárította.

1. perc: Megy a meccs!