Élőben az Eb: Spanyolország - Törökország

Szerző: admin 2016. június 17., péntek 19:00

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!

Spanyolország - Törökország 3-0
(Gól: Morata 34., 48., Nolito 37.)

92. perc: Véget ért a mérkőzés.

90. perc: Két percet hosszabbít a játékvezető.

89. perc: Nolito lekészített labdája után Soriano bombázott jócskán fölé.

88. perc: Sahant remek labdával ugratták ki, de nem lőtt időben, kisodródott, aztán pedig Azpilicueta tisztázott.

80. perc: Az utolsó spanyol csere, Alba helyére állt be Azpilicueta.

71. perc: A spanyolok is váltanak, Fábregas helyett Koke a pályán.

70. perc: Török csere, Inan helyére Mallo áll be.

68. perc: Soriano be is mutatkozott egy távoli lövéssel, Babacan szedte ki a bal alsó elől.

64. perc: David Silvát Soriano váltja.

62. perc: Özyakup helyett Sahan a pályán.

60. perc: David Silva lőtte volna a negyediket, ha Balta nem teszi bele közeli lövésébe a lábát.

58. perc: Turan cselezgetett majd lőtt a 16-os bal sarkától, de Piquéről szögletre vágódott.

52. perc: Yilmaz gyönyörű csellel játszotta tisztára magát a 16-oson belül, aztán fölé csavarta a labdát.

48. perc: Megvan a harmadik! Iniesta lesgyanús szituációban ugratta ki Jordi Albát, aki Morata elé tálalt, a csatár pedig közelről a kapuba gurított, 3-0!

46. perc: Calhanoglu helyett Sahin folytatja a törököknél.

46. perc: Véget ért az első félidő.

45. perc: Egy percet hosszabbít a játékvezető.

41. perc: Tufan kapott sárgát, mert még éppen a 16-os előtt lerántotta Iniestát.

37. perc: Nolito most már magára vállalta a befejezést! Morata adta vissza neki a gólpasszt egy védő fejének segítségével, majd jobbal lőtt a hálóba, 2-0!

34. perc: Vezetnek a spanyolok! Nolito mesterien tekerte középre a labdát, Morata pedig a hosszú felsőbe csúsztatott, 1-0!

32. perc: Juanfran ment el szépen a jobb szélen, a második hullámban érkező Morata elé tálalt, aki azonban ordító helyzetben mellé gurított.

29. perc: Nolitora nem léptek ki a török védők, rá is küldte a labdát, a bal kapufa mellé csavart.

27. perc: Calhanoglu 20 méteres szabadrúgással próbálkozhatott, egy méterrel tekert fölé.

24. perc: A hatalmas spanyol mezőnyfölényt megtörte egy távoli Calhanoglu lövés, de méterekkel fölé szállt.

12. perc: A sarokrúgás után Piqué fejelt fölé.

11. perc: Jordi Alba ment el a bal oldalon, az alapvonalról középre adott, Balta mentett szögletre.

9. perc: Yilmaz arcon verte Busquetset, ezért is sárga jár.

6. perc: Morata tartott meg harcosan egy labdát 20 méterre a kaputól, majd ráküldte a rövid alsó felé, Babacan szögletre mentett.

2. perc: Ramos gyorsan besárgult, Yilmazt rántotta le.

1. perc: A spanyolok kezdték a mérkőzést.

Nyerj pénzt a spanyol válogatottal: fogadj remek szorzókkal - kattints!