Élőben az Eb: Németország - Olaszország

Kövesd a meccset nálunk!
admin 2016. július 2., szombat 18:52
Szerző: admin 2016. július 2., szombat 18:52

Szombat este 21 órától az Európa-bajnokság negyeddöntőjében a világbajnoki címvédő Németország a nagy mumus Olaszország ellen csap össze a legjobb négy közé jutásért. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó alakulását a csakfoci.hu-val!

Németország - Olaszország 1-1 (Özil 65., ill. Bonucci 78. - 11-esből)

Hector lövése Buffon hasa alatt a kapuban. 6-5, Németország elődöntős!

Darmian kihagyja! 5-5!

Boateng lövése is bent van! 5-5!

De Sciglio lövése a felső lécről vágódik be! 4-5!

Kimmich lövése bent van. 4-4!

Parolo lövése bent van. 3-4!

Hummels lövésébe Buffon beleért, de bent van. 3-3!

Barzagli belőtte! 1-2!

Müller lövését Buffon védi! Még mindig 1-1!

Zaza fölé bombázza! Marad az 1-1!

Kroos is belövi. 1-1!

Az olaszok kezdik a büntetőket, Insigne belövi. 0-1!

121. perc: Vége, jöhetnek a büntetők!

121. perc: Chiellini jön le, Zaza áll be.

118. perc: Az olaszok kissé húzzák az időt, közel a vége.

113. perc: Giaccherini forgatta meg Boatenget, majd a lövését Neuer védte.

112. perc: Schweinsteiger kap sárgát.

108. perc: Egy kontrát majdnem végigvittek a németek, de Draxler hosszan passzolt Müllernek.

107. perc: Éder jön le, Insigne a pályán.

107. perc: Draxler közeli lövésénél elaludt az olasz védelem, de nem lett belőle baj.

106. perc: Itt a folytatás!

105. perc: Vége az első 15 percnek.

103. perc: Giaccherini esett el, majd megfogta a labdát, utóbbiért sárgát adott neki Kassai.

102. perc: Boateng távoli átlövése ment jócskán mellé.

98. perc: Okosan tartják a labdát a csapatok, látszik a fáradtság a feleken, a kapuk nem forognak veszélyben.

91. perc: Pellé kap sárgát, ő sem játszhat a következő meccsen.

91. perc: Kezdődik a hosszabbítás!

93. perc: Vége, Kassai lefújta a rendes játékidőt, 1-1.

90. perc: Hummels kap sárgát, kihagyja az elődöntőt, ha a németek továbbjutnak.

89. perc: De Sciglio lövése az oldalhálóban kötött ki.

86. perc: Florenzi jön le, Darmian a pályán.

78. perc: GÓÓÓLLL!!! Bonucci értékesíti a büntetőt, a kapu bal oldalába lőtt! 1-1!

77. perc: Büntető! Boateng ért bele kézzel a labdába, Chiellini fejesét követően, Kassai tizenegyest ítélt!

74. perc: Pellé lőtt kapura egy bal oldali beadást követően, de nem talált célt.

72. perc: Gomez nem tudja folytatni, Draxler a pályán.

69. perc: Hatalmas Buffon-védés, Gomez sarkazását védte emberfeletti bravúrral!

65. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezet Németország! Hector centerezett középre a bal oldalról, a beadás megpattant, az érkező Özilnek azonban pont jól jött, és a hálóba vágta a játékszert. 1-0!

59. perc: Sárgulnak az olaszok, Parolo kapta.

57. perc: De Sciglio is besárgul.

56. perc: Sturaro kireklamált magának egy sárga lapot.

54. perc: Müller előtt adódott lövőhelyzet, de 16 méterről óriási lehetőséget puskázott el.

51. perc: A mezőnyben zajlik a játék.

46. perc: Folytatódik a találkozó!

46. perc: Szünet, 0-0.

43. perc: Tűzijáték a német kapu előtt is: Giaccherinit ugratta ki Bonucci egy óriási indítással, a támadó középre tette a labdát, végül Sturaro megpattanó lövése ment el a kapu mellett.

42. perc: Egy eltört német lövés után odapattant a labda Müller elé, de annyira meglepte, hogy nem tudta jól meglőni a játékszert, így Buffon védett.

41. perc: Gomez érkezett Kimmich jobb oldali beadására, de nem talált kaput a fejese.

33. perc: Komoly taktikai csata a pályán, helyzeteket nem nagyon láthattunk még.

27. perc: Schweinsteiger fejelt a kapuba, de lökött, így Kassai szabadrúgást ítélt kifelé.

26. perc: A mezőnyben zajlik a játék, az olaszok nem engedik a kapujuk közelébe a németeket.

20. perc: Gomez irányába érkezett egy jó labda, de nem tudta rendesen eltalálni.

16. perc: Kényszerű csere a németeknél, Khedira jött le, Schweinsteiger a pályán.

11. perc: Próbálnak kezdeményezni a németek, de messze vannak az olaszok kapujától.

5. perc: Giaccherini lövését blokkolta Boateng a tizenhatoson belül.

1. perc: Megy a meccs!