Nem elég, hogy Luke Littler Liverpoolban megnyerte a darts Premier League ottani állomását, de még a helyi futballszurkolókat is megfricskázta kicsit.
A köztudottan a Manchester Unitedért rajongó, 17 éves angol dartscsillag elég heves pfújolást kapott Liverpoolban, miközben bevonult az M&S Bank Arénában a Rob Cross elleni csütörtöki döntőre.
Erre válaszul Luke Littler előbb a füleihez tette a kezeit, majd csak annyit mutatott mosolyogva: "2-0", utalva a Liverpool elveszített derbijére az Everton ellen - ami után Szoboszlai Dominik is nagyon kemény kritikákat kapott.
Nyilván ezért is kapta a szidalmakat a dartssport jövőjének alighanem legnagyobb ígérete.
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.