Élő: Ibra Párizsban debütál az Eb-n

Kövesd itt a Svédország-Írország találkozót!
Dudás Gábor 2016. június 13., hétfő 15:40
Szerző: Dudás Gábor 2016. június 13., hétfő 15:40

A Zlatan Ibrahimovic (a támadó történelmet írhat, ő lehet az első játékos, aki négy kontinenstornán is a kapuba talál) vezette svéd válogatott Írország ellen kezdi meg szereplését az Európa-bajnokság E-csoportjának nyitómeccsén.

A Stade de France-ban a szerb Milorad Mažić lesz majd a játékvezető. Kövesd velünk a találkozót!

Svédország – Írország 1-1 (Clark 71. - öngól, ill. Hoolahan 47.)

92. perc: Itt a vége, 1-1!

86. perc: Változtatnak a svédek is, Ekdal jön, Lewicki megy.

85. perc: McCarthy helyett McGeady a pályán.

82. perc: Olsson sokadik jó beadása majdnem megtalálta az ötösön Ibrát, kis híján bele is tudott piszkálni a csatárikon, de végül elsuhant a lába előtt.

78. perc: Egy legendás csatár a pályán: Robbie Keane érkezik a gólszerző Hoolahan helyére.

77. perc: Whelan kap sárgát, beleszállt egy svédbe.

76. perc: A svéd gól óta megint beindultak az írek.

73. perc: De rögtön ott egy ír helyzet! Hendrick éles szögből leadott lövését védte lábbal Isaksson.

71. perc: 1-1! Ibrahimovic egy visszakapott labdával lerobogott az alapvonalig, majd centerezett, Clark pedig szépen fejelt - a saját kapujába.

70. perc: A csereként beállt McClean próbálkozott fejjel, nem volt veszélyes a kísérlet.

64. perc: Walterst váltja McClean az íreknél.

61. perc: Lindelöf szabálytalankodott Waltersszel szemben, villant a sárga.

60. perc: Ibra! Egy baloldali beadást követően a sztárcsatár kevéssel a bal kapufa mellé tüzelt.

59. perc: Berg le, Guidetti be - csatárt csatárra cserélnek a svédek.

50. perc: Majdnem 1-1! Egy szöglet után saját játékosáról pattant az ír kapu felé a labda, Randolph óriásit védett, az ismétlésből aztán Forsberg nagy helyzetből a bal kapufa mellé lőtt.

47. perc: ÉS OTT A GÓL!!! Coleman gyönyörűen tört be jobbról, átívelte Hoolahan lábára a labdát, aki kapásból, 12 méterről a kapuba bikázott. Gyönyörű volt! 0-1!

46. perc: És rögtön egy lehetőség, Hendrick harmadik veszélyes lövését hatástalanította Isaksson.

46. perc: Itt a folytatás! Egyik kapitány sem cserélt a szünetben.

46. perc: 0-0 a félidő, jobbak voltak eddig az írek.

45. perc: Lustig nem tudja folytatni, Johansson a helyén a védelemben.

43. perc: McCarthy visszarántásért kapta meg a meccs első sárgáját.

38. perc: Ibrahimovic egyelőre eredménytelenül birkózik a védőkkel, kevés momentuma volt eddig a klasszisnak.

32. perc: KAPUFA! Hendrick döngette meg a felső lécet 25 méterről, Long készítette le neki a labdát.

29. perc: Brady szépen húzott befelé balról, majd nagy lövést eresztett meg 21 méterről, a kapu fölött zúgott el a labda.

22. perc: Nagy az iram, eddig kisebb meglepetésre az írek voltak inkább veszélyesek a kapura.

17. perc: Újabb ír helyzet! O'Shea centikkel maradt le a labdáról a kapu előtt 1 méterrel, fejjel csúsztattak elé egy szögletet követően.

10. perc: Nagy védés! Hendrick bombáját ütötte szögletre Isaksson!

5. perc: Keményen egymásnak estek a csapatok, de a kapuk még nem kerültek veszélybe.

1. perc: Kezdődik a találkozó!