Élőben az Eb: Horvát-spanyol csata, a csehekkel meccselnek a törökök

admin 2016. június 21., kedd 18:56
Szerző: admin 2016. június 21., kedd 18:56

Horvátország - Spanyolország 2-1 (Kalinic 45., Perisic 87., ill. Morata 7.)

Csehország - Törökország 0-2 (B. Yilmaz 10, Tufan 65.)

94. perc: David Silva majdnem kiegyenlített, de vége, a horvátok 2-1-re legyőzik a spanyolokat, a törökök pedig 2-0-ra a cseheket.

93. perc: Perisic helyére Kramaric áll be a horvátoknál.

92. perc: Cop érkezik horvátoknál Pjaca helyett.

90. perc: Török csere: Tosun be, Burak Yılmaz le.

90. perc: Kolář-Plašil csere a cseheknél.

89. perc: Perisic kapott egy sárgát a gólöröme miatt.

87. perc: Sural sárga a cseheknél.

87. perc: GÓÓÓLLL!!! Fordítanak a horvátok! Egy villámgyors kontra végén Perisic bombáz a rövid sarokba De Gea mellett. 2-1!

{div}{module Video_perisic}{/div}

85. perc: Tűzijáték a cseh kapu előtt, végül Sahan lőtt fölé.

84. perc: Thiago érkezik a spanyoloknál, Fabregas megy le.

82. perc: Csere a horvátoknál: Kovačić be, Rog le.

71. perc: Cseréltek a csehek: Šural le, Dočkal be.

71. perc: HOHÓ! Subasic kivédte Ramos büntetőjét!

70. perc: A szabálytalan Vrsaljko és a reklamáló Srna is sárgát kapott.

70. perc: Büntető a spanyoloknak! David Silva esett el a tizenhatoson belül, reklamálnak a horvátok, ugyanis néhány perce ők nem kaptak meg egyet egy hasonló szituációban.

69. perc: Sahan be, Mor le a törököknél.

67. perc: Aduriz be, Morata le a spanyoloknál.

65. perc: GÓÓÓLLL!!! Már kettővel vezetnek a törökök! Egy szabadrúgást követően Tufan elé került a labda, aki elemi erővel felvágta a labdát a bal felső sarokba. 0-2!

{div}{module Video_csehtorok2}{/div}

61. perc: Török csere: Oğuzhan Özyakup be, Volkan Şen le.

60. perc: Soriano a pályán a spanyoloknál Nolito helyett.

58. perc: Mor egy szép szóló után nem tudta jól befejezni a török akciót, jócskán fölé lőtt.

57. perc: Csere a cseheknél, Škoda áll be Pavelka helyére.

57. perc: Tűzijáték  a spanyol kapu előtt, miután De Gea rosszul jött ki a kapujából, a veszély egy ollózással ért véget.

54. perc: Járatják a spanyolok a labdát, Morata pörgetett egy bal oldali beadás után.

50. perc: Hakan Balta sárgul be a törököknél.

46. perc: Folytatódnak a meccsek!

46. perc: Szünet mindkét meccsen!

45. perc: GÓÓÓLLL!!! Egyenlítenek a horvátok! Perisic bal oldali beadását Kalinic remek mozdulattal továbbította a kapuba. 1-1!

{div}{module Video_horvatspanyol3}{/div}

40. perc: Tartják a labdát a spanyolok, a horvátok sokszor csak nyomozzák a játékszert.

39. perc: Pavelka sárgult be a csehektől.

36. perc: Plašil távoli lövését nagy bravúrral védi a török kapus.

36. perc: Plašil is besárgul a csehektől.

35. perc: Köybaşı sárgul be a törököknél.

31. perc: Komoly helyzet a csehek előtt, egy csúsztatott labdára Kadeřábek érkezett, de célt tévesztett.

29. perc: Rog kap sárgát a horvátoktól.

25. perc: Necid elé került a labda, 7 méterről belepiszkált, de nem talált kaput.

22. perc: Jó az iram mindkét meccsen, az egyiken a spanyolok, a másikon a törökök a jobbak.

17. perc: Nagy helyzet a csehek előtt, Sivok fejese kipattan a jobb kapufáról!

14. perc: Ó, mi maradt ki! De Gea hibázott nagyot, Rakitic az üres kapura emelte a labdát, amely a felső lécről kifele pattant.

12. perc: Horvát veszély, Kalinic lőtt 22 méterről, De Gea védett szépen.

10. perc: GÓÓÓÓLLL!!! Megvan a törökök vezető gólja is! Elfutott egy török-kontra a jobb szélen, a középen érkező Burak Yılmaz pedig a hálóba lőtt. 0-1!

{div}{module Video_csehtorok}{/div}

7. perc: GÓÓÓLLL!!! Vezetnek a spanyolok! Fabregas centerezését követően Morata talált be néhány méterről. 0-1!

{div}{module Video_horvatspanyol2}{/div}

6. perc: Egyelőre izgalmaktól mentes mindkét meccs.

1. perc: Mennek a meccsek!

A csakfoci.hu az új Fiat Tipoval utazik az Eb-n!