A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

06.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Kisvárda (ismétlés)
09.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Honvéd (ismétlés)
11.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Ferencváros (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Újpest (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Zalaegerszeg-Fehérvár (élő)
19.30: Labdarúgás, NB II, DVSC-Vasas (élő)

Sport 2

13.30: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Hoffenheim (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Augsburg (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Freiburg (élő)
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Fenerbahce (ismétlés)

Digisport 1

08.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-PSG (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Genoa (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United (élő)
19.50: Labdarúgás, Európa Liga, összefoglaló (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Benevento (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Aston Villa (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Fulham (élő)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Burnley (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Benevento (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lyon (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Brest (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Juventus (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Lazio (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Brest (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lens (élő)

Spíler1 TV

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atalanta-Real Madrid (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal (élő)
15.20: Labdarúgás, angol bajnokság, West Brom-Brighton (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Liverpool (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal (ismétlés)

Spíler2 TV

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Barcelona (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Valladolid (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Betis (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Elche (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Betis (ismétlés)

ARENA 4

13.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Wycombe-Norwich (élő)
15.00: Labdarúgás, skót ligakupa, Livingstone-St. Johnstone (élő)
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Salzburg (élő)

Youtube

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Budaörs-Ajka (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Dorog (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kazincbarcika-Nyíregyháza (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szentlőrinc-Pécsi MFC (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Gyirmót (élő)

Az online közvetítés ide kattintva elérhető!

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Siófok-Szeged (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Soroksár (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-DEAC (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Haladás-Kaposvár (élő)