A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-MTK Budapest (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőr (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zalaegerszeg (élő)
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Budafok (élő)
19.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mol Fehérvár-Paks (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő,  Mönchengladbach-Borussia Dortmund (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Barcelona-Sevilla (élő)

Sport 2

16.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő,  Mönchengladbach-Borussia Dortmund (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Essen-Kiel (élő)
20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, RB Leipzig-Wolfsburg (élő)

Digisport 1

11.00: Labdarúgás, Európa Liga, összefoglaló (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Udinese (élő)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AS Roma (felvételről)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
08.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Aston Villa (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Leicester (élő)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Manchester United (élő)
23.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes (ismétlés)

Digisport 3

11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Brest (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Rennes (élő)
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux – Paris Saint-Germain (élő)

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Aston Villa (élő)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Wolverhampton (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, RB Leipzig-Liverpool (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Atlético Madrid (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Mönchengladbach-Manchester City (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Barcelona (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)

Arena 4

15.15: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Livingston-Rangers (élő)
21.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Stoke City-Swansea (élő)
23.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Liverpool (ismétlés)

Youtube

14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, DEAC-Gyirmót (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Dorog-Csákvár (élő)

14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-Kazincbarcika (élő)

14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Békéscsaba (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécsi MFC-Szombathelyi Haladás (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

14.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Soroksár-Szentlőrinc (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Ajka-Debreceni VSC (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-Budaörs (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szeged-Szolnok (élő)

18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Siófok (élő)