A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

13.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Debrecen (élő)
18.30: Labdarúgás, NB I, Újpest-Budapest Honvéd (élő)

M4 Sport+

20.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Debrecen (ismétlés)

Sport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Venezia-Sampdoria (élő)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Salernitana (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Atalanta (élő)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Fiorentina (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Gaziantepspor-Galatasaray (élő)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Konyaspor (élő)

Digisport 1

09.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Clermont (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille OSC (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Paris Saint-Germain (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Stade Rennes-Metz (élő)
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Nice (élő)

Digisport 2

12.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Strasbourg (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Olympique Lyon (élő)
23.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Paris Saint-Germain (ismétlés)

Digisport 3

22.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United (ismétlés)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Hoffenheim (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, német másodosztály, Erzgebirge Aue-Karlsruhe (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol FA-kupa, Crystal Palace-Everton (élő)
15.55: Labdarúgás, angol FA-kupa, Southampton-Manchester City (élő)
18.55: Labdarúgás, angol FA-kupa, Nottingham-Liverpool (élő)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Brentford (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Atlético Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Mallorca (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Betis (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (ismétlés)

Arena 4

09.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Union Berlin (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Eintracht Frankfurt (élő)
17.25: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Bayer Leverkusen (élő)
19.25: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Borussia Dortmund (élő)
21.30: Labdarúgás, német bajnokság, ZáróBuli, összefoglaló (élő)

Youtube

14.00: Labdarúgás, NB II, Győr-Siófok (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, III. Kerület-Diósgyőri VTK (élő)

14.00: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza-Vasas (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba-Csákvár (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Haladás-Szentlőrinc (élő)