A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK Budapest (ismétlés)
18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Fehérvár (élő)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Kisvárda (élő)
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Gyirmót (élő)

Sport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Atalanta (élő)
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Cagliari (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Milan (élő)

Digisport 1

09.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Strasbourg (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lens (élő)
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Troyes (élő)

Digisport 2

07.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Aston Villa (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Watford (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Montpellier (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille (élő)
21.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Everton (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Bordeaux (élő)

Spíler 1

07.05: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Union Berlin (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Wolverhampton (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leeds (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle (élő)
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Southampton (ismétlés)
21.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leeds (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Barcelona (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Rayo Vallecano (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sevilla (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Osasuna (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sevilla (ismétlés)

Arena 4

13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts (élő)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Mönchengladbach (élő)
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Stuttgart (élő)
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Augsburg (élő)
23.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts (ismétlés)

Youtube

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Siófok-Haladás (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Budaörs (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Békéscsaba (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Szentlőrinc (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Ajka-Budafok (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC-III. Kerületi TVE (élő)