A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Honvéd (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Újpest (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Budafok (ismétlés)
21.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Puskás Akadémia (ismétlés)
23.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár (ismétlés)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Budafok (élő)
16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Puskás Akadémia (élő)
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MOL Fehérvár (élő)

Sport 2

13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Fürth-Würzburg (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Frankfurt (élő)
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bielefeld-Bremen (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Konyaspor (ismétlés)

Digisport 1

07.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Strasbourg (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Rennes (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-West Brom (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Milan-Crotone (élő)
17.25: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City (élő)
20.10: Labdarúgás, Premier League, Sheffield-Chelsea (élő)

Digisport 2

06.40: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Torino (ismétlés)
08.30: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Roma (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Genoa (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Verona (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-PSG (élő)
23.10: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Monaco (ismétlés)

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Brest-Bordeaux (élő)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Monaco (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Bologna (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Cagliari (élő)
22.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Crotone (ismétlés)

Spíler 1

08.45: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Leicester (élő)
17.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Manchester City (ismétlés)
21.45: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Brighton (ismétlés)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Getafe (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Real Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Cádiz (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Eibar (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Betis-Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia (ismétlés)

Arena 4

06.00: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Glasgow Rangers (élő)

Debreceni Televízió

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, DEAC-Siófok (élő)
Az online élőképes közvetítés ide kattintva érhető el.

Kapos TV

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Kaposvár-Békéscsaba (élő)
Az online élőképes közvetítés ide kattintva érhető el.

Youtube

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécsi MFC-Kazincbarcika (élő)

Az online élőképes közvetítés ide kattintva lesz elérhető.

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Ajka-Csákvár (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-Budaörs (élő)

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Soroksár-Győr (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szeged-Haladás (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Szentlőrinc (élő)