Topligák: Messi duplájával rekordot döntött, Gulácsiéknak nem volt ellenszere Haalandra - eredmények, videók

A spanyol bajnokság 18. fordulójában Lionel Messi a Granada otthonában a 10. és a 11. gólját szerezte a szezonban, így zsinórban 15. szezonjában lépte át a tízgólos határt, ami La Liga-rekord. Az olaszoknál a Milan hazai pályán 2-0-ra nyert a Torino ellen. A németeknél a Gulácsi Pétert és Willi Orbánt is soraiban tudó RB Leipzig odahaza 3-1-re kikapott a Dortmundtól.
Csakfoci Admin 2021. január 9., szombat 22:45
Szerző: Csakfoci Admin 2021. január 9., szombat 22:45

La Liga, 18. forduló

Sevilla-Real Sociedad 3-2 (En Nesyri 4., 7., 46., ill. Diego Carlos 5., - öngól, Isak 14.)

Atlético Madrid-Athletic Bilbao - elmaradt, mert a spanyol fővárosra szokatlan mennyiségű hó hullott, és a Bilbao a havazás miatt el sem jutott Madridba.

Granada-Barcelona 0-4 (Griezmann 12., 63., Messi 35., 42.) - kiállítva: Vallejo 78. (Granada)

Osasuna-Real Madrid 0-0

Serie A, 17. forduló

Benevento-Atalanta 1-4 (Sau 50., ill. Ilicic 30., Toloi 69., Zapata 71., Muriel 86.)

Genoa-Bologna 2-0 (Zajc 44., Destro 55.)

AC Milan-Torino 2-0 (Leao 25., Kessie 36. - 11-esből)

Bundesliga, 15. forduló

RB Leipzig-Dortmund 1-3 (Sorloth 90., ill. Sancho 55., Haaland 71., 84.)

Bundesliga: Megvan Sallai szezonbeli negyedik gólja, 30 bajnoki után nyert a Schalke - eredmények, videók
Sallai Roland szezonbeli negyedik gólját szerezte a Freiburgban, amely kiütéses, 5-0-s győzelmet aratott a Köln ellen. A Schalke 30 bajnoki után nyert újra a Bundesligában, amit ezúttal a Hoffenheim bánt.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.