Fotó: mlsz.hu

Szoboszlai visszatért a volt csapatához - videó

Szoboszlai Dominik pályafutásának egyik legfontosabb állomására látogatott vissza: a Liverpool magyar válogatott középpályása a Red Bull Salzburg edzőközpontjában tűnt fel, ahol egykori klubjának dolgozóival és fiatal játékosaival találkozott.
Csakfoci.hu 2026. június 2., kedd 8:45
Fotó: mlsz.hu
Szoboszlai Dominik pályafutásának egyik legfontosabb állomására látogatott vissza: a Liverpool magyar válogatott középpályása a Red Bull Salzburg edzőközpontjában tűnt fel, ahol egykori klubjának dolgozóival és fiatal játékosaival találkozott.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. június 2., kedd 8:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szoboszlai Dominik a Salzburg kötelékében robbant be a nemzetközi futball élvonalába, miután a partnerklub FC Lieferingből felkerülve gyorsan meghatározó szereplővé vált az osztrák együttesnél. Több bajnoki címet nyert, majd 2021-ben az RB Leipzighez szerződött, ahonnan két évvel később a Liverpoolhoz vezetett az útja.

A magyar középpályás azóta alapemberré vált az Anfielden, ahol három idény alatt több mint 140 mérkőzésen lépett pályára, közel 30 gólt szerzett és több mint 20 gólpasszt adott.

A Salzburg közösségi oldalain megosztott videó alapján Szoboszlai ezúttal nem átigazolási ügy vagy hivatalos szerepben (bár a főszponzor Red Bull egyik "arca" is egyben) miatt tért vissza Ausztriába, hanem azért, hogy újra találkozzon korábbi klubjának munkatársaival. A 25 éves játékos több fiatal akadémistával is közös fotót készített, és hosszabban beszélgetett a klub dolgozóival.

A látogatás jól mutatja, hogy Szoboszlai továbbra is szoros kapcsolatot ápol azzal a klubbal, amely meghatározó szerepet játszott karrierje felépítésében, miközben inspirációt jelenthet a Salzburg utánpótlásában futballozó fiatalok számára is.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

FC Red Bull Salzburg (@fcredbullsalzburg) által megosztott bejegyzés

Olvastad már?
Robbie Keane titkos tárgyaláson kaphatja meg az "álommunkáját" - sajtóhír
Hétfő este zárt ajtók mögött egyeztet a Celtic vezetősége Robbie Keane-nel. Az ír legenda számára a hírek szerint a glasgow-i kispad jelentené az "álommunkát".
Elolvasom
Átigazolások
Vasasban folytatja
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.
ETO
Edzőjelölt
Branislav Fodrek is ott lehet az ETO edzőjelöltjei között.
Tovább az összes átigazoláshoz