Fotó: Igaz András IG

Szupercsapat: Gera és Gallas Kalocsán tűnt fel egymás oldalán - fotó

Egy jótékonysági eseményen lehetett megnézni, hogy hogyan bánnak most a labdával.
Budai László 2025. január 6., hétfő 17:42
Fotó: Igaz András IG
Egy jótékonysági eseményen lehetett megnézni, hogy hogyan bánnak most a labdával.
Szerző: Budai László 2025. január 6., hétfő 17:42

Egy jótékonysági teremtorna keretein belül a jelenleg a KTE-t irányító ferencvárosi ikon, Gera Zoltán, a kecskeméti klubnál a segítőjeként dolgozó, egykori, 11-szeres magyar válogatott Csizmadia Csaba, valamint az ex-Premier League-sztár, az évek óta hazánkban tevékenykedő, most a Honvéd és a ZTE fiataljait is segítő William Gallas egy csapatban tűnt fel. A kétnapos eseményen való szereplésükkel a kalocsai Kék Madár a Beteg Gyermekekért Alapítványt segítették. Az ügy mellé állt még többek között az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója, Orosz Pál is.

Az eseményről a Groupama Aréna és az MVM Dome üzemeltetéséért felelős Sportfive vezérigazgatója, a kalocsai születésű Igaz András számolt be Instagram-oldalán, aki szervezőként segítette a jótékonysági esemény létrejöttét.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Igaz András (@igaz.andras) által megosztott bejegyzés

Már javában pörög az átigazolási piac, ide kattintva biztos, hogy semmiről nem maradsz le. 

Neked ajánljuk
Átigazolások
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.
Tovább az összes átigazoláshoz