Fotó: paksifc.hu

Nemes gesztus: A Magyar Kupa megnyerése után sem feledkezett meg volt kollégájáról a Paks ügyvezetője

Haraszti Zsolt a csapat korábbi technikai vezetőjét is az emelvényre hívta.
Csakfoci.hu 2025. május 15., csütörtök 17:29
Fotó: paksifc.hu
Haraszti Zsolt a csapat korábbi technikai vezetőjét is az emelvényre hívta.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. május 15., csütörtök 17:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismert, szerda este a Paks tizenegyesek után védte meg címét a Ferencváros ellen a Magyar Kupában. A Puskás Arénában többen megnézték a díjátadót, köztük volt Pacsi Bálint is, aki megható emberi gesztusról számolt be hivatalos Facebook-oldalán.

A Szombathelyi Haladás korábbi vezetőedzője a Budafok utánpótláscsapataival (U7-U19) ült a lelátón, amikor kiszúrta, hogy az éremátadóra várakozó paksi játékosok és stábtagok közül a klub ügyvezetője, Haraszti Zsolt odalépett a kispad végén álló Karszt Józsefhez, aki korábban a csapat technikai vezetője volt.

A szakembert rövid beszélgetés után Haraszti az emelvényre invitálta, így ő is a csapat mellett tudott ünnepelni.

Olvastad már?
Bognár szerint jobb, ha a Fradi indul a BL-ben: "De azért ahol tudjuk, ütjük-verjük őket"; Keane is inkább hazament volna, mint a szurkolók - értékelések
Így értékelték a vezetőedzők a Magyar Kupa-döntőt.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Márkgráf tényleg mehet
Az Újpest FC hivatalos közleményben erősítette meg, hogy külföldi klub aktiválja a Markgráf Ákos szerződésében szereplő kivásárlási záradékot.
Légiósok
Gulácsi elutazott
A Sport Bild információi szerint Gulácsi Péter vasárnap családjával együtt Spanyolországba utazott, ahol a Villarrealnál esik át az orvosi vizsgálatokon.
ETO
Vitális üzent
Egyre több jel utal arra, hogy Vitális Milán távozik az ETO-tól: már a Nyíregyháza elleni keretből is kimaradt, ráadásul a közösségi oldalán is sokatmondó bibliai idézetet osztott meg.
Tovább az összes átigazoláshoz