A Fradi támadója ismét meghívót kapott, sztárjátékost pótolhat a válogatottban

Ivan Petrjak nem maradt adós a jó teljesítménnyel a Ferencvárosban: 12 bajnoki mérkőzésen 4 gól, és 4 gólpassz áll a neve mellett. A szélső formája ezúttal sem maradt észrevétlen, hiszen Sevcsenko ismét behívta az ukrán válogatott keretébe.
Csakfoci Admin 2018. november 1., csütörtök 13:30
Ivan Petrjak nem maradt adós a jó teljesítménnyel a Ferencvárosban: 12 bajnoki mérkőzésen 4 gól, és 4 gólpassz áll a neve mellett. A szélső formája ezúttal sem maradt észrevétlen, hiszen Sevcsenko ismét behívta az ukrán válogatott keretébe.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 1., csütörtök 13:30

Andrij Sevcsenko kihirdette az ukrán válogatott Szlovákia elleni Nemzetek Ligája-mérkőzésre, illetve a Törökörszág elleni barátságos találkozóra készülő légiós-keretét. A névsorból kimaradt az ínszalag-szakadással bajlódó 80-szoros válogatott Andrij Jarmolenko, akire legalább 5 hónap kihagyás vár.

A korábbi Dortmund-játékos posztján az Olaszország elleni felkészülési meccsen 17 perc játéklehetőséget kapó Ivan Petrjak is bevethető, aki ezúttal is ott lesz nemzeti csapatban. A behívott külföldön játszó ukránok közül egyébként a Fradi támadója mellett mindössze a Schalke játékosa, Jevhen Konopljanka számít klasszikus szélsőnek, így nem kizárt, hogy Petrjak kulcsszereplője lesz az elkövetkezendő hónapokban Ukrajna nemzeti csapatának.

Olvastad már?
Rebrov: "Ajánlottam neki, hívja meg, ő a liga legjobbja" – a Fradi-edző reagált a légiós válogatottságára
A Fradi vezetőedzője honfitársa, Ivan Petrjak teljesítményét dicsérte a sajtócsütörtökön. Szerhij Rebrov az ukrán válogatott szövetségi kapitányának figyelmébe ajánlotta a fiatal légiósát.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz