Fotó: mlsz.hu

Magyar válogatott: Kerkez mellett egy másik légiósunk is elhagyta a keretet

Ez volt az előzetes terv.
Nyikes Zoltán 2025. június 7., szombat 10:49
Fotó: mlsz.hu
Ez volt az előzetes terv.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. június 7., szombat 10:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Azok után, hogy kiderült, Kerkez Milos kedden sem fog pályára lépni a magyar válogatott felkészülési mérkőzésén, újabb hiányzóról tett bejelentést a Magyar Labdarúgó Szövetség hivatalos oldala.

A svédek ellen 61 percet játszó Gazdag Dániel az "előzetes terveknek megfelelően" hagyta el a telki edzőközpontot és visszatér az észak-amerikai labdarúgó-bajnokságba szereplő Columbus Crew-hoz.

A magyarok jövő kedden - közép-európai idő szerint - 18 órától Azerbajdzsán együttese ellen lépnek pályára Bakuban. Az lesz az utolsó felkészülési lehetőség az őszi vb-selejtező előtt, melyben Portugália, Írország és Örményország lesz az ellenfél.

Olvastad már?
Szoboszlai durván kiborult a lecserélését követően, a kispadot verte mérgében - videó
A magyar válogatott csapatkapitánya dühös volt, miután lecserélték.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz