Fotó: Farkas Zsolt
A magyar válogatott csapatkapitánya dühös volt, miután lecserélték.
Már 0-2-es állásnál, a 80. percben cserélte le Marco Rossi szövetségi kapitány a magyar válogatott legnagyobb sztárját, Szoboszlai Dominikot, aki rendkívül ideges volt a kispadnál.
A Liverpool középpályása a pacsizásokat követően dühében többször is a kispadot ütötte, majd egy ideig pólóval takarta el az arcát.
Videó forrása: M4 Sport Instagram
Olvastad már?
Magyar válogatott: "Privát indokok" - Kerkez elutazott Telkiből, nem játszik Azerbajdzsánban sem
A Bournemouth szélsője a svédek elleni mérkőzést követően Azerbajdzsánban sem lép pályára.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Így áll Tóth ügye
Még nem tudtak megegyezni a Nürnberggel Tóth Rajmund ügyében - ezek az akadályok.
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.