Fotó: twitter.com/tsghoffenheimEN

Légiósok: Szalai Attilával a soraiban zsebelte be a három pontot a Hoffenheim - videó

A Hoffenheim legyőzte a Bochum csapatát a Bundesligában a 14. forduló nyitányán.
Csakfoci.hu 2023. december 8., péntek 22:35
Fotó: twitter.com/tsghoffenheimEN
A Hoffenheim legyőzte a Bochum csapatát a Bundesligában a 14. forduló nyitányán.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. december 8., péntek 22:35

A német első osztály 14. fordulójában a Hoffenheim otthon 3-1-re legyőzte a VfL Bochum együttesét. Szalai Attila végig a pályán volt a hazaiaknál, a 25 esztendős magyar válogatott hátvéd november közepe óta először jutott szóhoz klubcsapatában. Szalaiék győzelmüknek köszönhetően megerősítették hatodik - Európa Konferencia Liga-selejtezőt érő - helyüket a tabellán.

Bundesliga, 14. forduló

Hoffenheim-VfL Bochum 3-1 (Masovic 32. - öngól, Kramaric 43., Bebou 76., ill. Paciencia 90.)

Olvastad már?
Orbán az Eb-ről: "Magyarországon hatalmas az eufória, focifesztivál elé nézünk" - így bosszantanánk a nagycsapatokat
Orbán szerint Németország nagyon messzire eljuthat az Eb-n Nagelsmannal.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
ETO FC Győr
Román jobbhátvéd érkezett
Ismét igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az ETO FC Győr ugyanis hivatalos Facebook-oldalán jelentette be, hogy szerződtette Stefan Vladoiut az ukrán élvonalbeli Kolostól.
Fradi
Abu Fani Angliában?
Izraeli hírek szerint egy angol másodosztályú klub igazolná le Mohammed Abu Fanit kevesebb mint 3,5 millió euróért, de az ulloi129.hu információi szerint a Fradinál nem tudnak az ügyről.
ETO/DAC
Csinger és Ouro
Megerősítették a Csakfoci korábbi értesülését: Csinger Márk egy szezonra az ETO FC-hez került kölcsönbe, miközben a togói válogatott középpályás, Samsindin Ouro Dunaszerdahelyre igazolt.
Tovább az összes átigazoláshoz