Fotó: M4 Sport
Kubatov Gábor sejtelmes posztot tett közzé a Facebook-oldalán.
Sejtelmes posztot tett közzé pénteken a Facebook-oldalán a Ferencváros elnöke, Kubatov Gábor. A Fradi-vezető az alábbi sort posztolta a közösségi médiában:
Minden magyar játékos előtt nyitva a Fradi kapuja, de ha kényszerből léptetik be őket rajta, annak korántsem biztos, hogy siker a vége…
- posztolta Kubatov Varga képével. A poszthoz meg egy sort mellékelt: „A Fradiban a legjobbakat tárt karokkal várjuk.”
Olvastad már?
Jansen a Fradi fásultságáról: "Amíg én vagyok a Ferencváros edzője, sosem fogjuk elfogadni, hogy fáradtak vagyunk" - interjú
Pascal Jansen a kommunikáció fontosságáról, eddigi tapasztalatairól, az intenzív edzésekről és az esetleges túledzettségről is beszélt a Csakfocinak adott interjújában.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.