Fotó: eto.hu

Itt az újabb ETO-erősítés: 12-szeres válogatott középpályás érkezett - hivatalos

A győriek bejelentették a román válogatott Paul Anton érkezését.
Nyikes Zoltán 2023. július 7., péntek 18:16
Fotó: eto.hu
A győriek bejelentették a román válogatott Paul Anton érkezését.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. július 7., péntek 18:16
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Beigazolódtak a külföldi sajtóhírek: tovább erősödött az NB II-es ETO FC Győr, ezúttal a román válogatottban tizenkétszer pályára lépő Paul Anton csatlakozott a kerethez.

A 32 esztendős, rutinos középpályás hazáján kívül megfordult többek között Spanyolországban a Getafe és a Ponferradina gárdájában, és pályára lépett az orosz élvonalban is. A román élvonalban több mint kétszáz találkozón szerepelt, míg légiós éveiben Oroszországban 55 első-, Spanyolországban pedig 59 másodosztályú mérkőzésen jutott szóhoz.

Anton a középpálya közepén vethető be.

– Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek – kezdte Paul Anton a klubhonlapon. – Örömmel igazoltam az ETO-hoz, hiszek azokban a tervekben, amit a klub felvázolt nekem. Sok jó játékos érkezett a keretbe, többjükkel már korábban ismertük egymás. Nagy múltú csapathoz érkeztem, ahol mindenki azért fog dolgozni a jövőben, hogy az ETO visszakerüljön arra a szintre, ahol a múltban volt. Biztos vagyok benne, hogy a befektetett munka meghozza a gyümölcsét. A nagy tapasztalattal bíró játékos hatalmas erőssége lehet a csapatnak, ebben bízik a szakmai stáb is. - Nagyon rutinos középpályást sikert igazolnunk, aki komoly nemzetközi tapasztalattal rendelkezik. Amellett, hogy egy kiváló karakter került a csapatunkba, nagyszerű a mentalitása, komoly fegyvertény az ő megszerzése. Sok szerencsét kívánunk neki a klubnál! – mondta Köteles László.

Olvastad már?
Már biztos, hogy nem tér vissza a Fradihoz a korábbi kulcsember - bejelentette az új csapata
A Ferencváros négyszeres bajnoka, Miha Blazic Lengyelországba szerződött. 
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz