Már biztos, hogy nem tér vissza a Fradihoz a korábbi kulcsember - bejelentette az új csapata

A Ferencváros négyszeres bajnoka, Miha Blazic Lengyelországba szerződött. 
Csakfoci.hu 2023. július 7., péntek 13:14
A Ferencváros négyszeres bajnoka, Miha Blazic Lengyelországba szerződött. 
Szerző: Csakfoci.hu 2023. július 7., péntek 13:14

A Ferencvárosnál 2017 és 2022 között szerepelt, a zöld-fehérekkel négy bajnoki címet és egy Magyar Kupát is nyert szlovén válogatott védő, Miha Blazic az elmúlt idényt a francia élvonalbeli Angersnél töltötte, de csapata kiesése egyben azt jelentette, hogy szabadon távozhatott eddigi klubjától.

Bár néhány fórumon felmerült annak a lehetősége, hogy Blazic esetleg ismét a Fradinál futballozzon, a bekk végül Lengyelországba igazolt, 2025-ig írt alá a korábban Kádár Tamást és Lovrencsics Gergőt is foglalkoztató Lech Poznanhoz.

Olvastad már?
Exkluzív: A Fradi hivatalos ajánlatot tett, visszatérhet a korábbi közönségkedvenc
A csakfoci.hu információi szerint az FTC hivatalos ajánlata megérkezett a Krasznodarhoz, amely ha elfogadja azt, akkor Cristian Ramírez hat és fél év után visszatérhet az FTC-hez.
Elolvasom
Átigazolások
ETO
Vitális Milán
A csapatkapitány elmondta, reméli, olyan teljesítményt tett le idén, amivel tovább tud lépni.
FTC
Keane: no comment!
Robbie Keane a jövőjét firtató kérdésre: "No comment! Élő szerződésem van, azt pedig nem tudom irányítani, hogy a média mit ír velem kapcsolatban."
ZTE
Campos bizonytalan
"Még egy évem van a szerződésemből, ugyanis életbe lépett az opció a bentmaradással. Arra garanciát viszont nem tudok vállalni, hogy ki is töltöm a szerződésem" - mondta Nuno Campos.
Tovább az összes átigazoláshoz