Fotó: Sport Pictures

Román válogatott játékost igazolhat a komoly célokat szövögető NB II-es klub - sajtóhír

A 12-szeres román válogatott középpályás, Paul Anton állítólag nagyon közel áll ahhoz, hogy az NB II-es győriekhez igazoljon.
Nyikes Zoltán 2023. június 30., péntek 14:21
Fotó: Sport Pictures
A 12-szeres román válogatott középpályás, Paul Anton állítólag nagyon közel áll ahhoz, hogy az NB II-es győriekhez igazoljon.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. június 30., péntek 14:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A digisport.ro információja szerint szinte biztosan eldőlt, hogy a 12-szeres válogatott Paul Anton nem hosszabbítja meg a szerződését a román élvonalbeli UTA Aradnál és Magyarországra igazol.

A portál úgy tudja, hogy a 32 éves középpályás már meg is állapodott az ETO FC Győrrel és hosszabb távú szerződést fog aláírni, így amennyiben nem történik valami váratlan esemény, úgy hamarosan hivatalossá válhat a klubváltás.

A középpálya közepén és jobboldalán is bevethető játékos az elmúlt idényben 29 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, ezeken két gólpasszt adott, míg a Román Kupában öt meccsen egy-egy gól és assziszt volt a mérlege. Anton a nemrég véget ért idényt még a spanyol másodosztályú Ponferradinánál kezdte, de korábban megfordult még Spanyolországban az akkor második ligás Getafénél, valamint Oroszországban a Krilja Szovjetov Szamaránál és Dzsudzsák Balázs korábbi klubjánál, az Anzsi Mahacskalánál is.

Hazájában a Panduriinál, a Dinamo Bukarestnél, a Gloria Bistritánál és Marosvásárhelyen is játszott.

Olvastad már?
Légiósok: Célegyenesben Szoboszlai nagy átigazolása, már csak egy PL-csapat maradt versenyben - sajtóhír
Sajtóhírek szerint a Newcastle United már lemondott Szoboszlai Dominikról, akiről jelenleg is tárgyal a Liverpool és már a végső fázisban járnak az egyeztetések.
Elolvasom
Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz