Fotó: ujpestfc.hu

Az Újpest játékosa a szurkolóknak magyarázkodott a gólöröme miatt: "A reakcióm nem nektek szólt" - videó

A lila-fehérek kölcsönjátékosának gólöröme nem a ZTE ellen szólt, hanem személyesebb okai voltak.
Csakfoci.hu 2024. április 7., vasárnap 15:33
Fotó: ujpestfc.hu
A lila-fehérek kölcsönjátékosának gólöröme nem a ZTE ellen szólt, hanem személyesebb okai voltak.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 7., vasárnap 15:33

Huszti András remek támadás végén szerezte meg első újpesti gólját, a Szusza Ferenc Stadionban, épp az ellen a Zalaegerszeg ellen, amely kölcsönadta a szélsővédőt a lila-fehéreknek.

A végül 5-1-es vendégsikerrel véget ért bajnokin szerzett gólját a bekk elég látványosan meg is ünnepelte, de a játékos úgy érezhette, hogy túlfeszítette a húrt a zalai drukkereknél, ezért egy üzenetet juttatott el az egerszegi szimpatizánsoknak az Instagramon.

"Sziasztok, Zete-szurkolók! A tegnapi gól utáni reakcióm nem nektek szólt, mint szurkolóknak, illetve nem is a klub felé irányult, egy kicsikét személyesebb dolog szakadt ki belőlem. Nem szerettem volna semmiképp megbántani titeket, hiszen az elmúlt két és fél évben nagyon sok mindent kaptam tőletek, és ezt nem felejtem el. További sok sikert nektek, sziasztok!" - idézi az M4 Sport Husztit.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

ZTE 1920 (@zte_1920) által megosztott bejegyzés

Neked ajánljuk
Átigazolások
Kozármisleny
Fiatal játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be a Kozármisleny, hogy szerződtette a 2002-es születésű Dóra Donátot, aki védekező középpályásként és belső védőként is bevethető.
Budafoki MTE
Középpályást igazoltak
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be Posztobányi Patrik érkezését a Budafok. A 22 éves középpályás két évre írt alá új csapatánál.
Légiósok
Yaakobishvilit kölcsönadják?
Sajtóhírek szerint spanyol másodosztályú együtteshez adhatja kölcsön Yaakobishvili Áront a Barcelona.
Tovább az összes átigazoláshoz