Fotó: Cagliari
A győri Prettenhoffer Márton kölcsönben került a Cagliari utánpótlásába, az olasz klubnak opciója lesz a végleges szerződtetésére is.
A Serie A-ban szereplő Cagliari tájékoztatása szerint a klub szerződtette az ETO FC Győr 16 éves belső védőjét, Prettenhoffer Mártont.
A 2008-as születésű játékos az olasz egyesület U18-as csapatához csatlakozik, egyelőre kölcsönben, de ha a jó felépítésű labdarúgó továbbra is bizonyít a Cagliarinak, akkor végleg is csatlakozhat a szárd együtteshez.
Prettenhoffer az előző szezonban a győriek U16-os és U17-es együttesében szerepelt, emellett tagja volt a magyar U17-es válogatottnak is. Korábban a portugál Bragánál is járt próbajátékon, a következő időszakban pedig Cagliariban bizonyíthat.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Olvastad már?
Két magyar válogatott játékos kerülhet ugyanahhoz a topligás csapathoz az utolsó pillanatokban
A Sky Sports szerint az Augsburg, a Werder Bremen és két külföldi csapat is csábítja Dárdai Mártont.
Elolvasom
Átigazolások
DVTK
Többen távozóban
A DVTK háza táján Mucsányi Miron visszatérhet Újpesthez, Ante Roguljic szintén távozhat, két saját nevelésű fiatal kölcsönadását pedig a több játékidő érdekében fontolgatják. (Öltözőn Túl)
Fradi
Varga Barnabás
Az AEK Athén cáfolta a Varga-átigazolásról szóló híreket.
Újpest
Admir Hamzagic
Admir Hamzagic távozott a Herthától, Újpesten folytatja pályafutását Szélesi Zoltán stábjában.