Fotó: Reuters
Látványos drón-show fogadta Neymart az Al-Hilal stadionjában.
A szaúdi élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Al-Hilal a legutóbbi bajnokiján hatalmas show kíséretében mutatta be Neymart, akit a közönség hatalmas tapssal és ovációval fogadott.
A brazil támadó 2017-ben a Barcelonától igazolt a PSG csapatához, világrekordot jelentő 222 millió euróért. Neymar a párizsi időszak alatt 5-ször nyert bajnokságot, most pedig körülbelül 100 millió euróért igazolt a szaúdiakhoz, akikkel 2025-ig szóló szerződést kötött.
Things you love to see 🤩#AlHilal 💙@neymarjr 🫶🏻 pic.twitter.com/Q5aIXY8sqZ
— AlHilal Saudi Club (@Alhilal_EN) August 19, 2023
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
🔝التاريـخ يُكتب بإبهـار 🤩💙#الهلال pic.twitter.com/ipy5J8HluF
— نادي الهلال السعودي (@Alhilal_FC) August 19, 2023
Átigazolások
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Légiósok
Áttörés Szoboszlai ügyében?
Szoboszlai Dominik komolyabb fizetésemelésről tárgyal a Liverpoollal, és sajtóhírek szerint jelentős előrelépés történt az egyeztetésekben.
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.