BL: Az Inter került a legközelebb a továbbjutáshoz - videók, eredmények

A négy, kedden pályára lépett együttes közül csak az Internazionale tudott nyerni, az Atlético hátrányból várhatja a visszavágót, míg a PSV és a Dortmund első csatája döntetlennel zárult a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.
Csakfoci.hu 2024. február 20., kedd 23:00
Szerző: Csakfoci.hu 2024. február 20., kedd 23:00

A milánói összecsapás első félideje kevés helyzetet hozott, jobbára a mezőnyben folyt a játék, a vendégek még kaput eltaláló lövésig sem jutottak. A második játékrészben, főleg annak második felében fokozódott a hazai nyomás, ami a 79. percben érett góllá: a csereként beállt Arnautovic éles szögből talált be úgy, hogy a labda egy vendégvédőről pattant a kapuba.

A játéknap másik találkozóján a Borussia Dortmund a korábban a riválisnál futballozó Donyell Malennek egy védőről a rövid felső sarokba pattanó lövéséből szerzett vezetést Eindhovenben, majd a második félidőben a PSV Luuk de Jong vitatott szabálytalanság után megítélt büntetőjével egyenlített.

A visszavágókat március 13-án rendezik Madridban és Dortmundban. (MTI / csakfoci.hu)

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzések:

Internazionale - Atlético Madrid 1-0 (Arnautovic 79.)

PSV Eindhoven - Borussia Dortmund 1-1 (L. de Jong 56. - 11-esből), ill. Malen 24.)

Új korszak kezdődött a Manchester Unitednél - hivatalos
Kedden hivatalosan is elkelt a Manchester United részvényeinek kisebbik hányada, ami óriási változást jelent a világ egyik legnagyobb futballklubjánál.
Stefan Drazic
Ügynöke megerősítette, hogy Drazic a ZTE-től és az Újpesttől is kapott ajánlatot, de van egy harmadik magyar érdeklődő is, sőt külföldről már négy ajánlat is befutott. A támadó még nem döntött a folytatásról. (nso.hu)