Eb-selejtező: Csődöt mondtak a világbajnok franciák; kilenc gólt lőttek az oroszok – eredmények, videók

A félidőben már kettővel vezetett a török válogatott Franciaország ellen, amely Hugo Llorisnak köszönheti, hogy végül nem lett nagyobb a különbség - Pogbáéknak egyetlen kaput eltaláló lövésük sem volt. A németek Sané és Reus góljával nyertek, könnyed győzelmet arattak a belgák és az olaszok is.
Nyikes Zoltán 2019. június 8., szombat 22:55
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. június 8., szombat 22:55

C-csoport

Észtország–Észak-Írország 1-2 (Vassiljev 25., ill. Washington 77., Magennis 80.)
Fehéroroszország–Németország 0-2 (Sané 13., Reus 62.)

A fehérorosz-német meccs helyzetei és góljai

H-csoport

Izland–Albánia 1-0 (J. Gudmundsson 22.)
Moldova–Andorra 1-0 (Armas 8.)
Törökország–Franciaország 2-0 (Ayhan 30., C. Ünder 40.)

A török-francia meccs helyzetei és góljai

I-csoport

Oroszország–San Marino 9-0 (Cevoli 25. – öngól, Dzjuba 31., 73., 76., 88. – az elsőt tizenegyesből, Kudrjasov 36., A. Mirancsuk 41., Szmolov 77., 83.)
Belgium–Kazahsztán 3-0 (Mertens 11., Castagne 14., Lukaku 50.)
Skócia–Ciprus 2-1 (Robertson 61., Burke 69., ill. Koszulosz 87.)

A belga-kazah meccs helyzetei és góljai

Az oroszok kiütéses győzelme

J-csoport

Örményország–Liechtenstein 3-0 (Gazarjan 2., Karapetjan 18., Barszegjan 91.)
Finnország–Bosznia-Hercegovina 2-0 (Pukki 56., 68.)
Görögország–Olaszország 0-3 (Barella 23., Insigne 30., Bonucci 33.)

A görög-olasz meccs helyzetei és góljai

Eb-selejtező: Magabiztosan vertük Azerbajdzsánt – Orbán-dupla, Holman góllal debütált
A magyar válogatott végig kézben tartotta a mérkőzést és 3-1-re legyőzte Azerbajdzsánt, így az E-csoport élére ugrott. Willi Orbán két pontrúgást követően tudott duplázni, míg az első mérkőzését játszó Holman szép góllal mutatkozott be.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)