Élőben az Eb: Albánia - Svájc

Kövesd élőben az Európa-bajnokság második meccsét itt!
Szerkesztő 2016. június 11., szombat 12:42
Szerző: Szerkesztő 2016. június 11., szombat 12:42

Az A-csoport és a kontinenstorna második találkozóján az Eb-újonc Albánia, illetve Svájc csap össze Lens-ban, a Bollaert-Delelis stadionban. A meccs győztese lépést tarthatna a nyitómeccsen a románokat legyőző (2-1), házigazda franciákkal.  A találkozót a spanyol Carlos Velasco Carballo vezeti.

A mérkőzés 15 órától kezdődik, tartsatok velünk!

Albánia – Svájc 0-1 (Schär 5.)

92. perc: Itt a vége, 1-0-ra nyert Svájc Albánia ellen!

88. perc: Kukeli vágta fel Embolót, sárga lap.

87. perc: Atyaég! Gashi lépett ki teljesen egyedül, kihasználva a csődöt mondó svájci lestaktikát, de a cserecsatár lövését Sommer a léc fölé tolta. Óriási helyzet volt!

82. perc: Jön a tavalyi svájci gólkirály - az albánokhoz. Gashi Sadikut váltotta.

81. perc: Seferovic (ki más?) került megint a veszélyzónába, majd elesett a kapujából kifutó Berisha mellett, de a játékvezető - helyesen - nem ítélt semmit.

80. perc: Shaqiri szép lövését védte hasonlóképpen Berisha.

79. perc: Lenjani a földre került a 16-oson belül, az albánok 11-est reklamáltak, de a spanyol bíró továbbot intett.

76. perc: Sadiku éles szögből lőtt az oldalhálóba. Sommer zárta a rövid sarkot, de ebben több volt.

76. perc: Dzemailit váltja Fabian Frei a svájciaknál.

75. perc: Embolo tekert 17-ről a jobb felső sarok mellé-fölé.

74. perc: Roshi le, Cikalleshi be - megint cserélt Albánia.

66. perc: Behrami is besárgult.

65. perc: Ziccer! Embolo remek indításával Seferovic lépett ki, de ezt a helyzetet is kihagyta a Frankfurt támadója, illetve Berisha zárta jól a szöget.

63. perc: A most beállt Kace máris csúnyán felrúgta Behramit, újabb sárga.

63. perc: Bejön a svájciak nagy ígérete, Embolo is, Mehmedit váltja.

61. perc: Cserélt Albánia - Xhaka helyett Kace a pályán.

53. perc: Meccslabda volt: Seferovic nem volt elég pontos ziccerben, Berisha védett a rövid saroknál.

50. perc: Helyzet! Sadiku alig maradt le egy hosszú indításról, Sommer mentett előle.

46. perc: Megkezdődött a második félidő.

46. perc: Félidő!

43. perc: Bravúr! Berisha védett nagyot Seferovic helyzeténél.

41. perc: Újabb Dzemaili-helyzet: egy remek akció végén lőtt 15-ről alig a jobb kapufa mellé!

Cana kiállítása videón:

38. perc: KAPUFA! A kiállítást követő szabadrúgást Dzemaili a jobb kapufára lőtte!

37. perc: PIROS LAP! Cana kezezés miatt megkapta a második sárgáját!

33. perc: Roshi előtt is adódott egy lehetőség, de Sommer megint a helyén volt.

31. perc: Ez viszont ziccer volt! Nagy labdát kapott Sadiku, de közeli lövését Sommer nagy bravúrral, lábbal védte!

28. perc: Picit aktívabban próbálkoznak az albánok, de kevés sikerrel.

23. perc: Az albán kapitány, Cana is besárgult.

15. perc: Seferovic került helyzetbe egy szép kényszerítő végén, de nem lőtte eléggé a sarokra a labdát, így Berisha eldőlve védett.

13. perc: A gólszerző, Schär kapta a meccs első sárgáját, picit talán szigorúan.

Itt a svájci gól videón!

10. perc: Folyamatos mezőnyfölényben Svájc, az albánokat megfogta a gyorsan bekapott gól.

5. perc: VEZET SVÁJC! Schär fejelt a kapu bal oldalába Shaqiri szöglete után az ötösről, Berisha rosszul jött ki a beadásra! 0-1!

1. perc: Megkezdődött a találkozó! Remek a hangulat a stadionban!