A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Kisvárda (ismétlés)
10.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd (ismétlés)
20.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Paksi FC (ismétlés)
22.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budafoki MTE (ismétlés)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Paksi FC (élő)
16.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Budafoki MTE (élő)
18.20: Labdarúgás, NB II, WKW ETO Győr FC-Pécsi MFC (élő)

Sport 1

11.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayer Leverkusen (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, VfL Bochum-Karlsruhe (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Bielefeld (élő)
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Freiburg (élő)

Sport 2

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas-Trabzonspor (élő)
22.00: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Bielefeld (ismétlés)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Spezia-Udinese (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Lazio (élő)
17.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Liverpool (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Verona (élő)
22.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Parma (ismétlés)

Digisport 2

11.00: Labdarúgás, Premier League, West Brom-Fulham (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-St. Étienne (élő)
14.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Leeds (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Monaco (élő)

Digisport 3

06.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-AC Milan (ismétlés)
09.05: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Juventus (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Rennes (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Loriet-PSG (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Parma (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley (élő)
15.45: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Aston Villa (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, Premer League, Brighton-Tottenham Hotspur (élő)
22.35: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Burnley (ismétlés)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Real Sociedad (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Levante (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Alavés (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Cadíz-Atlético Madrid (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Granada-Celta Vigo (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Athletic Bilbao (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Cadíz-Atlético Madrid (ismétlés)

Arena 4

09.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Liverpool (ismétlés)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Ajka (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-Vasas (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Soroksár (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Debreceni VSC-Siófok (élő)