Brutális kiütés: 14-0-ra kapott ki a dobogós magyar csapat

Ezen a szinten rendkívül ritka, ami az edzőjét és az ősszel eredményes játékoskeretét elveszítő csapattal történt.
Dudás Gábor 2018. március 11., vasárnap 17:52
Ezen a szinten rendkívül ritka, ami az edzőjét és az ősszel eredményes játékoskeretét elveszítő csapattal történt.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 11., vasárnap 17:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Pontlevonás, Zoran Kuntics vezetőedző és a játékosok távozása, illetve a keret kicserélődése, anyagi nehézségek - röviden összegezve ezek jellemezték az NB III-ban még mindig dobogós helyen álló STC Salgótarján elmúlt időszakát. A gondokról itt írtunk bővebben!

A Keleti csoport harmadik helyezettje vasárnap, első tavaszi meccsén Jászberénybe látogatott és hihetetlen nagy pofonba szaladt bele: a hazaiak már a félidőben 6-0-ra vezettek, végül 14-0-ig meg sem álltak. Ez ebben a "magasságban", a harmadik legerősebb hazai pontvadászatban rendkívül ritka különbség.

A mérkőzésen egyébként Ludasi Martin mesternégyest szerzett, Galambos Gábor pedig triplázni tudott. A Salgótarján eddigi +9-es gólkülönbsége  is jelentős csapást szenvedett, az eddig középcsapatnak számító Jászberény pedig természetesen hatalmasat tudott javítani (36-19 most a gólkülönbségük).

 

Átigazolások
Békéscsaba
Változások a keretben
Tizenegy játékos nélkül kezdte meg a felkészülést a Békéscsaba: Albert István, Borsos Filip, Daru Bence, Ésik Ákos, Kelemen Dávid, Kotula Máté, Kovács Gergő, Major Gergő György, Mikló Roland, Nagy Richárd és Pintér Bence.
ZTE
A Rangers fut be?
A TMW legfrissebb cikke szerint a Rangers előrehaladott tárgyalásokat folytat Akpe Victory szerződtetéséről, így jelenleg a skótok állnak a legközelebb a megszerzéséhez.
Fradi
Egyre közelebb a váltás
Az FTC védő-középpályása, Cebrail Makreckis egyre közelebb kerül ahhoz, hogy Törökországban folytassa pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz