Nem sikerült visszavágni a Vidinek a "bajnoki döntőért" - tabella

Igazságos döntetlent hozott a Videoton és a Budapest Honvéd szombat esti rangadója: Hiába került nagyon gyorsan előnybe a Felcsúton rendezett meccsen az előző idény ezüstérmese, a címvédő egyenlített.
Csakfoci Admin 2017. szeptember 23., szombat 22:28
Szerző: Csakfoci Admin 2017. szeptember 23., szombat 22:28

Videoton – Honvéd 1-1 (Hadzic 3. ill. Holender 39.)

Villámrajtot vett a Videoton a május végi „bajnoki döntő visszavágóján”. Marko Nikolic együttese már bő két perc után előnybe került, köszönhetően annak, hogy Henty esése után nem fújt a játékvezető, a vendégvédők nem szabadítottak fel, Hadzic pedig a hálóba lőtt (1-0). Támadásban maradt a pályaválasztó csapat, Scepovic kapufát lőtt, és Henty elől is Holendernek kellett mentenie.

Mégis 1-1-el mentek pihenőre a csapatok: egy lepattanó labdát Holender lőtt kapura, a játékszer Fiolán megpattanva jutott Kovácsik Ádám kapujába – a hálóőr már nem védhetett.

A szünetben mindkét mester cserélt, a játék képe pedig kiegyenlített maradt. Látszott, hogy mindkét csapat szeretne három pontot szerezni, a vendégként játszó Honvéd is aktívan játszott és támadott, közel sem állt be védekezni. Henty többször is jó passzal találta meg társait, ők azonban nem találtak be, a Honvéd pedig próbálkozott, voltak lehetőségeik is, ám ziccert nem sikerült kialakítaniuk.

Hol a Videoton, hol a címvédő támadott többet, a meccs összképét tekintve igazságos a pontosztoszkodás –avagy  nem tudott visszavágni a Videoton a május végi vereségért.

Ma korábban már négy meccset is lejátszottak, egy félbeszakadt - részletek.

FRISS: ÍGY ÁLL AZ NB I TABELLÁJA