Angliából tartanak be a Vidinek: Ezért áll az új igazolás ügye - sajtóhír

Angliai lapértesülések szerint a Leeds United addig nem akarja elengedni mostani, spanyolországi kölcsönjátékából a Vidi által kiszemelt szélsőt, amíg nem sikerül biztosan klubot találnia a játékosnak - nem akarják ugyanis állni a fizetését. 
Dudás Gábor 2019. január 25., péntek 9:25
Angliai lapértesülések szerint a Leeds United addig nem akarja elengedni mostani, spanyolországi kölcsönjátékából a Vidi által kiszemelt szélsőt, amíg nem sikerül biztosan klubot találnia a játékosnak - nem akarják ugyanis állni a fizetését. 
Szerző: Dudás Gábor 2019. január 25., péntek 9:25

Korábban, egybehangzó angol és spanyol lapértesülések alapján már beszámoltunk arról, hogy a Vidinél folytathatja pályafutását a Leeds United - kölcsönben a spanyol Las Palmasnál futballozó -  mali válogatott szélsője, Hadi Sacko.

A legutóbbi hírek szerint a 24 éves játékos eldöntötte, hogy a két iránta érdeklődő klub, a Vidi és a ciprusi AEK Larnaca közül az előbbit választja, ám az elmúlt napokban csend honolt az ügyben. A Leeds United ügyeiben általában jól értesült lap, a Yorkshire Evening Post újságírója, Phil Hay azonban nemrég újabb fejleményről számolt be.

A cikk szerint Sackót már napokkal ezelőtt elengedte volna a Las Palmas - akár Angliába, akár Magyarországra -, de az angol klub úgy döntött, addig nem bontja fel a játékos spanyolországi kölcsönszerződését, amíg biztossá nem válik, hol folytatja a szélső.

A Championship tabelláját vezető Leeds szándékai ugyanis egyértelműek: addig sem akarják állni Sacko fizetését, a United argentin menedzsere, Marcelo Bielsa pedig egyáltalán nem számol a futballistával.

Arra nem tér ki a cikk, hogy a Vidivel hogy áll a játékos ügye, de a jelek szerint végleges megegyezés még biztosan nem született. Annyi biztos, hogy az angoloknak és a spanyoloknak sem kell Sacko.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Duarte kérője
A csakfoci.hu információi szerint Bulgáriából kapott klubrekord-közeli ajánlatot az Újpest a portugál védőért, André Duartéért. 
Újpest / Vasas
Oenning új csapata
Michael Oenning a teheráni Persepolis együttesénél folytatja, ahol a klub vezetőedzőjének, Vahid Hasemiannak lesz a segítője a korábbi angyalföldi és újpesti tréner. (IRNA)
Légiósok
Balogh Botond
Balogh Botond távozhat a Parmától, de a korábbi hírekkel ellentétben nem az FTC játékosa lesz. Ám Svájcból, Franciaországból, Olaszországon belülről és itthonról is vinnék. (M4 Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz