A Liverpool FC utánpótlásában szereplő Farkas Erik nyáron már az U18-as csapatnál készülhet.
Fontos mérföldkőhöz érkezett Farkas Erik karrierje: az Anfield Watch beszámolója szerint a 15 éves magyar utánpótlás-válogatott játékos felkerült a Liverpool FC U18-as keretéhez a nyári felkészülési időszakra.
A korosztályos válogatott tehetség már eddig is figyelmet keltett az angol klub utánpótlásában nyújtott teljesítményével, és most lehetőséget kap arra, hogy egy idősebb korosztályban is bizonyítson. A klub célja nem csupán a fejlődési lehetőség biztosítása, hanem az is, hogy hosszú távon magához láncolja a fiatal játékost – nem véletlenül, hiszen a hírek szerint több klub is élénken érdeklődött iránta.
Legutóbbi szavazásunkban arra kerestük a választ, mire lehet képes a Puskásban – és összességében az NB I-ben – a Németországból hazatért Dárdai Palkó és Németh András. Kattints és szavazz itt!
Olvastad már?
Légiósok: Kerkez debütált, Szoboszlai gólpasszt adott a Liverpool első felkészülési meccsén – videó
Kerkez debütált, Szoboszlai gólpasszt adott, a Liverpool 3-1-re győzött a csapat első nyári felkészülési mérkőzésén.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest (?)
Muhamed Tijani
Az Újpest neve is előkerült Csehországban a Loki által csábított csatár kapcsán - ezt kell tudni a hírekről.
Liverpool
Pécsi Ármin
Spanyolországban ismét több lapban is újra előkerült a neve a Sevilla lehetséges érkezői között.
Légiósok
Dárdai Márton
A Bild szerint az Augsburg (ismét) érdeklődik Dárdai Márton iránt.