További friss hírek
Csakfoci.hu - Magyarország vezető focimagazinja. -KÉRDÉS
Az ETO, a Fradi, a Debrecen, a Zete, a Puskás Akadémia, a Kisvárda és a Honvéd is bejelentette már új edzőjét, akivel megkezdi a 26/27-es idényt. Hol sül el a legjobban a váltás?
23% Az ETO-nál, amely a bajnokság mellett a nemzetközi porondon is menetel.
35% A Fradinál, amely újra dominálja majd az NB I-et, de az EL-ben is nagyot alkot.
16% A Lokinak nem fog megártani a kettős terhelés sem, sőt...
6% A Zete ott folytatja, ahol abbahagyta, vagy még előrébb.
3% A Puskás új edzője a folytatódó magyarítással sikert ér el.
5% Supka Attila kisvárdai visszatérése sül el a legjobban.
12% A Honvédnál váratlanul nagyot robbant majd az olasz Mauricio Jacobacci.
NB II-hírek
Vasas/Mezőkövesd
Kooperáció
A Vasas kooperációs megállapodást kötött a Merkantil Bank Ligában szereplő Mezőkövesd Zsóry FC csapatával.
Kecskemét
Szerződésbontás
Papp Milánnal közös megegyezéssel szerződést bontott a Kecskemét. A 24 éves játékos összesen 2 mérkőzésen játszott a klubnál.
DVTK
Két rutinos játékos távozhat
A DVTK-ból Holdampf Gergő és Tamás Márk is távozhat. Előbbit az NB II egyik újonc feljutója, a Gyirmót csábítja, míg Tamás távozni szeretne a klubtól. (BOON)
Tovább az összes NB II hírhez
Partnereink