Fotó: M4 Sport

Videó: Az azeri-magyar bírója már a meccsen elismerte Szoboszlainak a nagy hibáját

Sportszerű volt a játékvezetőtől, aki még a meccs alatt megtudta és belátta a hibáját.
Budai László 2025. június 11., szerda 20:45
Fotó: M4 Sport
Sportszerű volt a játékvezetőtől, aki még a meccs alatt megtudta és belátta a hibáját.
Szerző: Budai László 2025. június 11., szerda 20:45

A magyar válogatott kedden 2-1-es győzelmet aratott Azerbajdzsánban felkészülési mérkőzésen. Az egyetlen kapott gólunkat ráadásul kezezés előzte meg, amelyet a találkozó során a meccset vezető Viktor Shimusik nem észlelt, és mivel VAR sem volt, így megadták a találatot.

Még az összecsapás alatt azonban a játékvezető megtudta, hogy igaza volt a kezezést reklamáló magyaroknak, és a spori elnézést is kért a mieink csapatkapitányától, Szoboszlai Dominiktól.

Videón a jelenet

Az ominózus találat

Olvastad már?
A Fradi nyerte a versenyfutást a magyar szélső védőért - hivatalos
Igaznak bizonyultak a Csakfoci információi: a Nyíregyháza 24 éves szélső védője, Nagy Barnabás az FTC-hez szerződött. 
Elolvasom

 

Neked ajánljuk
Átigazolások
DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.
FTC
Traoré továbbállt
Máris távozott török klubjától Adama Traoré, aki a nyáron hagyta el a Ferencvárost.
Inter Miami
Pintér Dániel
Az Inter Miami hivatalosan is kölcsönvette Pintér Dánielt az Inter Miami II-től.
Tovább az összes átigazoláshoz