Klasszis dél-amerikai ellenféllel találkozik Leekens csapata - sajtóhír

Korábbi világbajnokkal játszhat a vb előtt a magyar válogatott.
Budai László 2017. december 5., kedd 12:17
Korábbi világbajnokkal játszhat a vb előtt a magyar válogatott.
Szerző: Budai László 2017. december 5., kedd 12:17

A Leshatár több uruguayi honlapra hivatkozva arról számolt be, hogy a világbajnokságra készülő Uruguay a magyar válogatott ellen játssza utolsó hazai mérkőzését, mielőtt elutazna a tornára. A szövetség nemzetközi ügyekkel foglalkozó menedzsere, Roberto Pastoriza korábban Budapestre utazott, hogy tárgyaljon a magyar szövetség illetékeseivel.

A Teledoce, az El Pais és a Tenfield portálok arról írtak, hogy a tervek szerint a dél-amerikai ország legjobbjai márciusban (a FIFA március 19–27. közötti idősávot jelölt ki a barátságos mérkőzésekre) Kínában szerepelnek egy négyes tornán (a házigazdák, Csehország és Wales mellett), majd a világbajnokság előtt még egy kelet-európai ellenféllel mérkőznek meg, ez lenne a magyar válogatott. A találkozót várhatóan márciusban vagy áprilisban rendeznék meg.

Uruguay novemberben két európai nemzettel is találkozott: a lengyelekkel döntetlent játszott, az osztrákoktól kikapott.

Az MLSZ egyelőre nem erősítette meg a hírt.

Átigazolások
Soroksár
Rutinos védő érkezett
Szerződtették a legutóbb Mezőkövesden szerepelt védőt, Bora Györgyöt.
Békéscsaba
Csató maradhat
Csató Sándor maradhat a Békéscsaba edzője. A csapat játékost cserélhet a Szentlőrinccel: Nagy Richárdot kaphatják a lilák Harsányi Istvánért cserében. (NSO)
Fradi
Pululu újra képben
Lengyelországban arról írnak, hogy a Fradi télen újra megpróbálhatja leigazolni a Jagiellonia csatárát, Afimico Pululut. De könnyű dolguk most sem lesz a zöldeknek.
Tovább az összes átigazoláshoz